KULAKLI GÖRÜNÜMLÜ SİYAH ÖRGÜ BERE YAPIMI

Kulaklı görünümlü siyah örgü bere yapımı hakkında bilgileri sizlerle paylaşmak istedim. Bu bilgiler ışığında siz de çok tarz ve şık bir görünüme sahip olan kulaklı bere yapmış olacaksınız. Kulaklı bereler, son zamanlarda bir hayli popüler olmuş durumdadır. Siz de kendi ellerinizle yapacağınız bere örgüsüyle bu moda akımına dahil olabilirsiniz.

Kulaklı Bere Örgüsü

Kulaklı bere yapımı sandığınız kadar zor bir işlem değildir. Çok basit ve kısa sürede, kulaklı görünüme sahip örgü bere yapabilirsiniz. Örgü bere için ihtiyacınız olan tek malzeme ip ve tığ. Tığ işi olarak örülen bu bereyi eminim ki bir günde tamamlayacaksınız. Genç kızların yoğun ilgi gösterdiği örgü berelerdeki kulak tasarımlarını yapmak aslında zor değil. Aşağıda yer verdiğim örnek üzerinden sizde kulak tasarımlı örgü bere yapabilirsiniz. Örgü bereyi yapmak için tercih edeceğiniz iplik rengi tamamen size kalmıştır. Kendi zevkinize uygun bir renk tercih edebilirsiniz. Bu bere ile kıyafetlerinizi çok iyi kombinleyeceğinizden eminim.

Source

kulakli-gorunumlu-siyah-orgu-bere-yapimi


GENÇ KIZLAR İÇİN ÖRGÜ BERE MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir