KUMAŞ ÇANTA MODELLERİ

Kumaş çanta modelleri kullanışlı yapıları ve şık tasarımlarıyla bu yılda moda haline geliyor. Evdeki kumaşlar ya da giymediğiniz eski kıyafetler ile yapabileceğiniz kumaş çanta modelleri, hayal ettiğiniz bir çok tasarıma sahip.

Kumaş Çanta Nasıl Yapılır?

Kumaş çantalar genellikle kişilerin hayal gücü ile bağlantılı bir şekilde ortaya çıkar. Belli bir model kalıbı yoktur ve herkes hayal ettiği çanta tasarımını ortaya çıkarır. Kumaş çantalar, çeşitli renklerde ve boyutlarda olabilir. İhtiyacınıza ve elinizdeki malzemeye göre kumaş çanta hazırlığı yapabilirsiniz. Kendi ellerinizle yaptığınız kumaş çantalar üzerine istediğiniz gibi süsleme detayları verebilirsiniz. Renkli işlemeler, çeşitli figürler ile daha tarz bir hale getirebilirsiniz.

Kumaş çantalar genellikle günlük yaşamda ve plaj çantası olarak tatilde tercih edilmektedir. Özellikle plaj çantaların kumaş kullanılması çok yaygın bir durumdur. Siz de evinizdeki eski kıyafetlerin kumaşlarını birleştirerek şık bir plaj çantası yapabilirsiniz. Böylelikle hem kendi tasarımınızı kullanarak şıklığınızı tamamlamış olursunuz, hem de para harcamadığınız için bütçenize katkı sağlarsınız.


KOT ŞORTLARA DANTEL EKLEMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir