KUMAŞ GERGEDAN OYUNCAK ŞABLONU

Kumaş gergedan oyuncak şablonu sayesinde sizde çocuklarınıza çok güzel şirin gergedancıklar yapabileceksiniz. Bu tür oyuncak çalışmaları ile hem çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Hem de evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak isteyenler için bu tür şablonları çokça araştırmaktayım. Hem yapımını anlatıyor.

Hem de kalıbını kumaş veya polar kumaşından çıkarttıktan sonra sizde çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak çalışmaları sayesinde çocuklarınıza ucuz ve uygun güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Dışarıda satılan oyuncaklar hem sağlıksız maddelerden yapılıyor. Hem de fiyatları oldukça pahalı olabiliyor.

Bu tür oyuncak yapımını gösteren çalışmalar ile sizde evinizde çok kısa sürede kolay oyuncaklar yapabilirsiniz. Yapamasanız bile kalıbını çıktı alıp, terzilere yarım saat içinde çalışmayı yaptırabilirsiniz. Malzemeleri götürmeniz yeterli olacaktır. Ancak benim önerim kendiniz yapmanız yönünde olacak.

Çünkü hem eğlenceli bir zaman geçirmiş olacaksınız. Hem de bu tür süs oyuncak çalışmalarını çocuklara yaparken, evinizi güzelleştirmede de dekoratif olarak kullanabileceksiniz. Evde oyuncaktan yastık veya minder yapıldığını da daha önce paylaşmıştım. Onlara da mutlaka göz atın. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumas-gergedan-oyuncak-sablonu


FİMO HAMURUNDAN KOLAY TAKI YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir