KUMAŞLARDAN OYUNCAK KAMP ATEŞİ YAPMAK

Kumaşlardan oyuncak kamp ateşi yapmak için çocuğunuzun sabırsızlanacağından eminiz. Ateş ve odun renklerinde kumaş parçaları ve pamuk ile çok kolayca oyuncak kamp ateşi yapabilirsiniz.

Çocukların hepsi kamp yapmaya meraklı olurlar. Bu yüzden de çeşitli çadırları odalarında kurmak isterler. Siz de çocuğunuzun çadırı önünde oynayabileceği bir kamp ateşi yapabilirsiniz. Çocuklar için çok keyifli bir oyun vakti geçirmesini sağlayacak olan kamp fikri ile eğlenceli bir aktivite gerçekleştirmiş olacaksınız. Çizgi filmlerden gördükleri kampları kendi evlerinde yapmak isteyen çocuklar için oyuncak bir çadır ve oyuncak bir kamp ateşi hazırlamak çok basit. Hazır bir çadır alabilir ya da evdeki malzemelerde çadır kurabilirsiniz. Kurduğunuz çadırın önünde eğlenceli bir kamp ateşini de aşağıda yer verdiğim görseldeki gibi hazırlayabilirsiniz. Kamp ateşi ve çadır ile oyun kurmak, çocuklar için çok keyifli olacaktır. Heyecanlı bir oyun aktivitesi için hazırlayabileceğiniz bu kamp ateşi, oldukça sağlıklı bir oyuncak olacaktır. Hem dekoratif görünümü hem de kullanılabilirliği ile çocuklarınızın kalbinde büyük yer edinecektir.

Source

kumaslardan-oyuncak-kamp-atesi-yapmak

İlginizi Çekebilir

KEÇEDEN KOLAY OYUNCAK YAPMAK

Keçeden kolay oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çocuklarınız için yapmayı düşünebilirsiniz. Şablonu yer …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *