KUMAŞTAN CEP TELEFONU KILIFI YAPMAK

Kumaştan cep telefonu kılıfı yapımı konusu ile siz de kendi zevkinize uygun el yapımı bir cep telefon kılıfına sahip olabilirsiniz. Az malzeme ile kısa sürede hazırlanan bu özel telefon kılıfları ile çok severek aldığınız cep telefonlarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Evde cep telefonu kılıfı yapımı son derece basit bir işlemdir. Bunun için kendi zevkinize uygun bir desen ve renkte kumaş kullanabilirsiniz. Genelde keçe ya da biraz sert kumaştan yapılan bu kılıflar, farklı tarzda hazırlanabiliyor.

Eğlenceli bir yapınız var ve buna uygun bir telefon kullanıyorsanız, renkli, eğlenceli desenlere sahip özel figürlü kumaşlar kullanabilirsiniz. Eğer sade sakin bir tarzınız varsa tek renkli ve az desenli kumaşları tercih edebilirsiniz.

Spor giyim tarzınız var ve bu tarza uygun özel bir cep telefonu kılıfı hazırlamak istiyorsanız, kumaş seçiminde de yine spor tarza uygun basit desenler tercih edebilirsiniz. Kumaş seçiminin ardından cep telefonu boyutuna uygun şekilde şablon çıkartıp kesimini yaparak uygun renk ip ile basit dikiş teknikleri uygulayarak kumaştan cep telefonu kılıfını hazırlayabilirsiniz.

En son aşama olarak telefon kılıfının kapanması için düğme, çıtçıt ya da fermuar gibi farklı bir aparat kullanarak cep telefonu kılıfı yapımını tamamlayabilirsiniz.

Siz de kendinize özel kumaştan cep telefon kılıfı yapmak için aşağıdaki resimli aşamaları uygulayabilirsiniz.

telefon-kılıfı-yapımı

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *