KUMAŞTAN KALPLİ SICAKLIK YAPMAK

Kumaştan kalpli sıcaklık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı mutfakta çalışan anneleriniz için yapmayı düşünebilirsiniz. Kendinize yapabilir veya hediye olarak birisine vermeyi de düşünerek yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu güzel çalışmayı kırmızı desenli kumaştan yapabilirsiniz.

Kalp şeklinde taslağı çıkarttıktan sonra çift taraflı dikip, içini yün veya pamukla doldurabilirsiniz. Dış kısmına iki kulakçık da diktiğinizde tutma yerlerini de yapmış olacaksınız. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel sıcaklık tutacak modeli yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar önemsiz gibi gözükse de çoğu zaman sıcak bir şeyi alırken normal bez kullanırken ellerimizi belki de kaç kez yaktık. Bu tür çalışmaları yapıp, elimizin yanmasını da önleyebilir ve mutfağımızda güzel bir görünüm de elde edebiliriz. Evde kolay yapılan mutfak ürünlerinin yapımını anlatan çalışmaları sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Detaylı anlatımları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel çalışmalar yapabilir ve eğlenerek bu tür eşyaları evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Hediye olarak da birisine vermeyi düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-kalpli-sicaklik-yapmak

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *