KUMAŞTAN KEDİLİ BARDAK ALTLIĞI YAPMAK

Kumaştan kedili bardak altlığı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde keyifle yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar sayesinde çocuklarınıza yemek yeme alışkanlığını sevdirebilirsiniz. Eğlenceli çalışmalar ile evinize gelen misafirleri de şaşırtabilir ve onlarda olmayan bu güzel altlıkları nereden aldığınızı dahi sorabilirler.

Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve inanılmaz paralar da kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür çalışmalar yaparak para kazanabilecekleri gibi, turistik yerlerde bu tür çalışmaları sergileyip kermes etkinliklerinde iyi paralar kazanabilirler. Anlatımlı çalışma da şablon yer alıyor.

Yapmanız gereken şablonu kumaş üstünden çıktısını alarak, taslağı oluşturduktan sonra kalınlığını iyi ayarlayabilir ve çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Kedinin mimikleri için siyah ip veya boncuk da kullanabilirsiniz. Bardak konulacak yerin düzgün olması yeterli olacaktır.

Aynısını yapamasanız bile benzerini mutlaka yapacaksınız. Bu tür kolay yapılan çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-kedili-bardak-altligi-yapmak

İlginizi Çekebilir

sis-orgu-parmaksız-eldiven-yapilisi

ŞİŞ ÖRGÜ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPILIŞI

Kış aylarında gerek aksesuar olarak gerekse ısınma amaçlı en çok kullandığımız ölülerden birini eldivenlerdir. Yapımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *