KUMAŞTAN KOLAY CÜZDAN YAPMAK | Kendinyapsana.com
Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / KUMAŞTAN KOLAY CÜZDAN YAPMAK

KUMAŞTAN KOLAY CÜZDAN YAPMAK

Kumaştan kolay cüzdan yapmak için paylaştığım bu çalışma da adım adım ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Kısa sürede bu güzel çalışmaları yapabilir ve çok güzel cüzdanların sahibi olabilirsiniz. Kumaş seçimi size ait. İstediğiniz şekilde desenli veya düz renk kumaşlar kullanarak çok güzel cüzdanlar yapabilirsiniz.

Evde kolay cüzdan yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde zorluk çekmeden kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay yapılan cüzdan çalışmalarını daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Anlatımlı cüzdan çalışmaları bu yazımızın altında da karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilir ve yapımını öğrenerek aynısından yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde kendi cüzdanınızı kendiniz el yapımı yapabilirsiniz. Hatta bu tür cüzdan çalışmalarını farklı farklı yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı cüzdan çalışmaları ile hem güzel cüzdanlar ortaya çıkarmış olursunuz. Hem de sevdiklerinize hediye olarak da bu güzel çalışmaları sunabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel cüzdan çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-kolay-cuzdan-yapmak

KEÇEDEN SPOR AYAKKABI PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Dantel peçete örnekleri -

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ Danteller evin birçok alanında olduğu kadar günlük hayatta da kullanılan bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir