KUMAŞTAN MEYVE SEPETİ YAPMAK ŞABLONLU

Kumaştan meyve sepeti yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde boş bir zamanınızda yapmayı deneyebilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışmanın şablonu da bulunuyor. Adım adım nasıl yapacağınızı kısa sürede çözebilirsiniz. Kısa sürede yapacağınız çalışmayı keyifle evinizde kullanabilirsiniz.

İçine meyve koyabilir veya lazımlık olarak da kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde çok güzel ve eğlenceli çalışmalarla evinizi süsleyebilirsiniz. Anlatımlı kumaş meyve sepeti yapımıyla ilgili şablondan kumaş üzerine taslağı çıkararak kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde evinizi güzelleştirecek harika çalışmalar yapabilir ve dekoratif anlamda keyifli zamanlar geçirerek evinize yeni eşyalar da yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan dekorasyon kategorisinde buna benzer birçok çalışmanın anlatımı ve örneği yer alıyor.

Onları da incelemenizi öneriyorum. Hemen bu yazımızın altında da benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-meyve-sepeti-yapmak-sablonlu


KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir