KUMAŞTAN OYUNCAK KELEBEK YAPMAK

Kumaştan oyuncak kelebek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kısa sürede sizde çocuklarınız için yapabilirsiniz. Evde bu tür süs oyuncaklar da yapabilir ve evinizde dekor amaçlı da kullanabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak çalışmaları ile hem eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Hem de şablonundan yararlanacağınız çalışmayı kısa sürede yapabilir ve çocuklarınıza değişik bir oyuncak yapmış olursunuz. Anlatımlı kelebek oyuncak çalışmaları daha önce paylaşmamıştım. Sanırım ilk paylaşımım olacak. Fakat sitemizde birçok kez oyuncak yapımıyla alakalı şablonlar ve kolay anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum.

Onları da mutlaka incelemelisiniz. Kolay yapılan oyuncak çalışmaları sayesinde sizde eğlenebilir ve kısa sürede keyifli oyuncaklar ortaya çıkarabilirsiniz.

Kısa sürede oyuncak yapmayı öğrenerek çok değişik oyuncaklar yapabilir ve onları satarak da para kazanabilirsiniz. Özellikle turistik yerlerde yaşıyorsanız, bu tür oyuncak çalışmalarını yapıp satabilir ve ciddi paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri kelebek oyuncak yapımıyla ilgili şablon ve örnek resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

İsterseniz daha önce paylaştığım kelebek çizimi ile ilgili yazdığım yazıyı da okuyabilirsiniz.

kumastan-oyuncak-kelebek-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

EN YENİ 50 ADET LİF MODELLERİ

Sizlerden gelen en yeni 50 adet lif modellerini bu yazımızda derledik. Yeni lif modellerinin hepsi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *