KUMAŞTAN OYUNCAK KELEBEK YAPMAK

Kumaştan oyuncak kelebek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kısa sürede sizde çocuklarınız için yapabilirsiniz. Evde bu tür süs oyuncaklar da yapabilir ve evinizde dekor amaçlı da kullanabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak çalışmaları ile hem eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Hem de şablonundan yararlanacağınız çalışmayı kısa sürede yapabilir ve çocuklarınıza değişik bir oyuncak yapmış olursunuz. Anlatımlı kelebek oyuncak çalışmaları daha önce paylaşmamıştım. Sanırım ilk paylaşımım olacak. Fakat sitemizde birçok kez oyuncak yapımıyla alakalı şablonlar ve kolay anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum.

Onları da mutlaka incelemelisiniz. Kolay yapılan oyuncak çalışmaları sayesinde sizde eğlenebilir ve kısa sürede keyifli oyuncaklar ortaya çıkarabilirsiniz.

Kısa sürede oyuncak yapmayı öğrenerek çok değişik oyuncaklar yapabilir ve onları satarak da para kazanabilirsiniz. Özellikle turistik yerlerde yaşıyorsanız, bu tür oyuncak çalışmalarını yapıp satabilir ve ciddi paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri kelebek oyuncak yapımıyla ilgili şablon ve örnek resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

İsterseniz daha önce paylaştığım kelebek çizimi ile ilgili yazdığım yazıyı da okuyabilirsiniz.

kumastan-oyuncak-kelebek-yapmak

source


KEÇEDEN ÇİÇEKLİ KASE YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir