KUMAŞTAN PARA CÜZDANI YAPMAK ŞABLONLU ANLATIM

Kumaştan para cüzdanı yapmak şablonlu anlatım olarak sunduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben çok beğendim ve en kısa sürede kumaştan bu güzel çalışmayı yapmayı düşünüyorum. Hem çocuklara kendi el yapımı cüzdanlarımızı vermiş oluruz. Hem de bu tür eğlenceli çalışmalar ile kendimize sevimli para cüzdanları yapmış oluruz.

Anlatımlı şablonunda ne yapmanız gerektiği adım adım belirtiliyor. Sizde evinizde kumaştan veya deri kumaşından benzer cüzdan çalışmalarını yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Evde kolay cüzdan yapmak için daha önce de çoğu kez şablon paylaştığımı hatırlıyorum. Evde kolay para cüzdanı nasıl yapılır diyenler için bulduğum bu tür çalışmalar sayesinde hem bilgilenmiş oluyoruz.

Hem de evde hobi olarak da bu tür çalışmalar yapıp, satarak para da kazanabiliriz. Evden para kazanmak isteyen bayanların daha çok ilgilendiği bu tür şablonlu çalışmalar her zaman çok tercih edilmektedir. Hem anlatımı hem de kolay yapımı sayesinde kısa sürede benzer cüzdan çalışmaları yapıp, turistik yerlerde yaşayanlar güzel paralara da satabilirler. Kumaştan para cüzdanı yapmak için zorlanacağınızı hiç sanmıyorum.

Çünkü çalışmanın tüm detayları adım adım verilmiş. Tek yapmanız gereken kumaş üzerinde taslağı çıkartıp, belirtilen yerlerden dikiş işlemine başlamak. İç dolgusunu yün veya pamuk ile yapabilirsiniz. Böylece cüzdan hafif pofuduk olur. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-para-cuzdani-yapmak-sablonlu-anlatim

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.