KUMAŞTAN ŞAPKA YAPMAK

Kumaştan şapka yapmak için paylaştığım bu güzel şablonu kullanarak sizde evinizde desenli kumaştan harika şapkalar yapabilirsiniz. Daha önce de sitemizde ki kendin yap bölümünde çeşitli şapka yapımıyla ilgili çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

Benzer şapka çalışmaları hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Kolay yapılan şapka çalışmalarını sitemizde sürekli olarak anlatımlı bir şekilde bulabilirsiniz. Evde kolay şapka yaparak çocuklarınıza veya eşinize de sürpriz yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Evde bu tür dikiş çalışmaları ile uğraşıyorsanız, bu güzel şapka çalışmasını kısa sürede yapabileceğinizi söyleyebilirim.

Anlatımlı çalışma sayesinde kısa sürede keyifli zaman geçirerek yapabilir ve yeni bir şapka sahibi olabilirsiniz. Bu güzel şapka çalışmasını küçük bebekler için de yapabilirsiniz.

Başına güneş geçmemesi için yapabilir veya bebek sahibi olanlara hediye olarak da yapıp sunabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-sapka-yapmak


KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir