KUMAŞTAN ŞAPKA YAPMAK

Kumaştan şapka yapmak için paylaştığım bu güzel şablonu kullanarak sizde evinizde desenli kumaştan harika şapkalar yapabilirsiniz. Daha önce de sitemizde ki kendin yap bölümünde çeşitli şapka yapımıyla ilgili çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

Benzer şapka çalışmaları hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Kolay yapılan şapka çalışmalarını sitemizde sürekli olarak anlatımlı bir şekilde bulabilirsiniz. Evde kolay şapka yaparak çocuklarınıza veya eşinize de sürpriz yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Evde bu tür dikiş çalışmaları ile uğraşıyorsanız, bu güzel şapka çalışmasını kısa sürede yapabileceğinizi söyleyebilirim.

Anlatımlı çalışma sayesinde kısa sürede keyifli zaman geçirerek yapabilir ve yeni bir şapka sahibi olabilirsiniz. Bu güzel şapka çalışmasını küçük bebekler için de yapabilirsiniz.

Başına güneş geçmemesi için yapabilir veya bebek sahibi olanlara hediye olarak da yapıp sunabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-sapka-yapmak

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *