Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / KUMAŞTAN ŞAPKA YAPMAK


KUMAŞTAN ŞAPKA YAPMAK

Kumaştan şapka yapmak için paylaştığım bu güzel şablonu kullanarak sizde evinizde desenli kumaştan harika şapkalar yapabilirsiniz. Daha önce de sitemizde ki kendin yap bölümünde çeşitli şapka yapımıyla ilgili çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

Benzer şapka çalışmaları hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Kolay yapılan şapka çalışmalarını sitemizde sürekli olarak anlatımlı bir şekilde bulabilirsiniz. Evde kolay şapka yaparak çocuklarınıza veya eşinize de sürpriz yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Evde bu tür dikiş çalışmaları ile uğraşıyorsanız, bu güzel şapka çalışmasını kısa sürede yapabileceğinizi söyleyebilirim.

Anlatımlı çalışma sayesinde kısa sürede keyifli zaman geçirerek yapabilir ve yeni bir şapka sahibi olabilirsiniz. Bu güzel şapka çalışmasını küçük bebekler için de yapabilirsiniz.

Başına güneş geçmemesi için yapabilir veya bebek sahibi olanlara hediye olarak da yapıp sunabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-sapka-yapmak

KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir