KUMAŞTAN TAVŞANLI UYKU TULUMU YAPMAK

Kumaştan tavşanlı uyku tulumu yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı bebek sahibi olanlara veya bebeğinize yapmayı düşünebilirsiniz. Bebek uyku tulumu yapmak hem kolay. Hem de zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da kumaştan tavşanlı uyku tulumu yapmak için şablon ve detaylar verilmiş.

Yapmanız gereken adımları uygulamak ve şablonu çıkarttıktan sonra tavşanlı uyku tulumu çalışmasını yapmak. Benim önerim ise, oyuncak tavşan varsa, onun kafa kısmını oluşturacağınız uyku tulumuna da ekleyebilir ve dikebilirsiniz. Ancak tavşan kafasını kumaştan da yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan oyuncak çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmıştım. Onları ” Oyuncak ” kategorisinde bulabilir ve mutlaka incelemenizi de öneriyorum. Yapılışını anlatan resimler sayesinde sizde kısa sürede kumaş oyuncak yapmak veya kolay oyuncak yapılışı sayesinde çok güzel uyku tulumları yada değişik kumaş çalışmaları yapabilirsiniz.

Bebekler için uyku tulumu yapacağınız zaman oyuncak materyaller kullanmanız, görenleri de şaşırtacaktır. Hatta bu çalışmalardan fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri kumaştan tavşanlı uyku tulumu yapmak için çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-tavsanli-uyku-tulumu-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *