KUPALAR İÇİN ÖRGÜ BARDAK KILIFI MODELLERİ

Kupalar için örgü bardak kılıfı modelleri ile kışın soğunu daha keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Sıcacık içeceğinizi içerken eliniz yanmayacak ve içeceğiniz çok kısa sürede soğumayacak. Görüntüsü ile ilgi çeken kupa bardak kılıfları ile çektiğiniz fotoğrafları instagrama yüklemek de çok keyifli olacaktır.

Kupa Bardak Kılıfı Örgüsü Nasıl Yapılır?

Kupa bardak kılıfları için çok kalın iplik kullanmanızı önermiyorum. Normal kalınlıkta yün iplikler ile bardağın ölçüsüne göre bir kılıf örebilirisiniz. Kılıfı örmek çok basit ve üzerindeki süslemesi de tamamen sizin hayal gücünüze kalıyor. Bardak kılıfının kupa üzerine takılması için düğme kullanabilirsiniz. Düz bir kılıf örgüsü yapın ve kupaya geçirip bağlamak için düğme bölümü ayarlayın. İstediğiniz renklerde örebileceğiniz kupa bardak kılıflarını şiş ya da tığ ile yapabilirsiniz. Tığ ile biraz daha sert bir örgü olur, şiş ile daha yumuşak. Seçim tamamen size kalmış. Hangi örgü tekniği sizin için iyi ise onu tercih edebilirsiniz. İstediğiniz renk ve tasarımları galerimdeki örneklerden seçebilirsiniz.


ÖRGÜ KIRLENT YASTIK KILIFI MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir