KÜRDANLARLA MİNYATÜR KUŞ EVİ ANAHTARLIK YAPIMI

Kürdanlarla minyatür kuş evi anahtarlık yapımı çok basit bir işlem gerektiriyor. Az malzeme ile kısa sürede yapabileceğiniz minyatür kuş evini anahtarlık olarak kullanabilirsiniz. Kürdanları kullanarak hazırlayabileceğiniz kuş evini yapmak için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

Minyatür Kuş Evi Nasıl Yapılır?

Kürdanları kullanarak minyatür bir kuş evi yapabilirsiniz. Kuş evleri genellikle ağaçlara asılmaktadır. Tahtadan yapılan kuşevleri, kuşlar için bir yuva olurken dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Bahçelerde çok hoş bir görünüm sağlayan kuş evleri, minyatür bir şekilde hazırlanarak süs eşyası olarak da kullanılabiliyor. Kuş evini minyatür biçimde hazırlayıp, anahtarlık olarak kullanabilirsiniz. Kendi anahtarlığınızı kendiniz yapabilir ve sevdiklerinize de hediye olarak verebilirsiniz. Çok cidi bir görünümü olan bu kuş evi, kürdan parçalarıyla hazırlanarak tamamen gerçekçi bir görünüme sahip oluyor. Çok sevimli ve bir o kadar da ilgi çekici olan kuş evini kendi ellerinizle hazırlamak sadece dakikalarınızı alacak. Kısa sürede hazırlayıp, anahtarlık olarak kullanabilirsiniz. Kuş evini istediğiniz renkte boyama imkanınızda vardır.

Source

kurdanlarla-minyatur-kus-evi-anahtarlik-yapimi


MİNYATÜR HASIR SEPET YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir