Ana Sayfa / NASIL YAPILIR / KURDELE İLE YAPILAN DEĞİŞİK SAÇ MODELLERİ


KURDELE İLE YAPILAN DEĞİŞİK SAÇ MODELLERİ

Kurdele ile yapılan değişik saç modelleri, eminim ki sizlerin de çok hoşuna gidecek. Bakımına, giyimine, saçlarına dikkat eden bayanların merak ettiği konulardan olan farklı saç modelleri arasında yer alan bu modellerin, her saç tipi ve boyutuna uygun olması yönü ile çok işinize yarayacağını düşünüyorum.

Kurdele ile yapılan saç modelleri toplu ya da bırakılık olarak kullanılabiliyor. Bırakılmış modellerde saçlarınızın yapısına ve modeline göre kendi isteğiniz doğultusunda şekil verebilirsiniz. Eğer düz saçlarınız varsa tüm saçınızı bırakabilir, ön kısımları kısa ve şekilli ise kurdele altından çıkarabilirsiniz. Eğer dalgalı ya da kıvırcık bir saç tipine sahipseniz saçlarınızı yarım toplu olarak yapabilir ya da örgü ile şekil verebilirsiniz.

Kurdele ile yapılan saç modellerinden toplulara örnek olarak ise at kuyruğu ya da topuz modellerini örnek verebiliriz. Saçlarınız düz ise yandan ya da yukarıdan at kuyruğu modellerini kullanabilirsiniz. Eğer dalgalı saçlara sahipseniz yanlardan bir kısım çıkarıp da şekil verebilirsiniz. Kıvırcık saçlar içinse topuz modellerinden deneyebilir ve kurdeleyi de istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Kurdele ile nasıl saç modelleri yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun sonunda sizlerle ilgili resimleri paylaşıyorum. Siz de bu resimlere bakarak kendi saç tipiniz ve modelinize göre hoş bir saç şekli yapabilirsiniz.

source

kurdele-ile-yapılan-farklı-saç-modelleri

FERMUAR BİLEKLİK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

2 Li Pirinçli Baklava Örgü Modeli Yapılışı

İKİLİ PİRİNÇLİ BAKLAVA ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEO ANLATIM

Son dönemlerin meşhur örgüleri arasında yer alan İkili Pirinçli Baklava Örneği, tarafımızca sizlere adım adım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir