Mor renk çiçek motiflerinden oluşan çeyizlik havlu işlemesi

KURDELE NAKIŞLI ÇEYİZLİK HAVLU MODELLERİ

Kurdele nakışlı çeyizlik havlu modelleri çok şık ve dekoratif bir görünüme sahip. Çiçekli tasarımlardan hoşlanan bayanlar için çok ideal bir çeyizlik örneğidir. Çeyizlerin olmazsa olması havlulara bambaşka bir görünüm ve anlam katmak için el işi nakışlar işleyebilirsiniz.

Kurdele kullanılarak yapılan havlu işlemeleri çeyizlerin gözdesi olarak dikkat çekiyor. Rengarenk tasarımlar ile süsleyeceğiniz kurdeleleri, havlular üzerine işleyerek havluların daha dikkat çekici bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Kurdeleler ile yapılan işlemeler çok basittir ve kısa sürmektedir. Siz de galerimde yer verdiğim örneklerden fikir alarak çok şık işlemeler gerçekleştirebilirsiniz. Kurdele ile nakışlı çeyizlik havlu hazırlamak için ihtiyacınız olan tek şey renkli kurdeleler ve iğne iplik. İstediğiniz renkte havlu üzerine hayal ettiğiniz nakış tasarımlarını işleyebilirsiniz. kurdeleler ile en çok çiçek figürleri yapılmaktadır. Siz de kolayca çiçek figürleri çıkarabilirsiniz. Havlu işlemesi örnekleri için hazırladığım galeriyi incelemenizi öneririm.

İlginizi Çekebilir

ÇEYİZLİK MOTİF İŞLEMELİ PATİK YAPIMI

ÇEYİZLİK MOTİF İŞLEMELİ PATİK MODELİ

Çeyizlik Motif İşlemeli Patik Modeli Çeyizlik motif işlemeli patik modeli, hanımların çeyizlerinin başlıca parçaları arasında …

Leave a Reply

Your email address will not be published.