Kurdele Oyası

Kurdele Oyası

 

Kurdele oyası, hanımların çeyizlerinde en çok yer verdikleri el emekleri arasında yer almaktadır. Tülbentler yazmalar ve benzer el emekleri için kullanılan kurdele oyaları, yeni gelinlerin çeyizlerinin başlıca parçaları arasında yer almaktadır. Siz de çeyiziniz için bu parçaları örmek istiyorsanız, ya da kurdele oyasından oluşan ürünleri sevdiklerinize hediye etmek istiyorsanız, internet sitemizi tercih edebilirsiniz. Sizler için pek çok el emeği ürüne yer veriyoruz. En güzel em emeği, oyalar iğne oyaları ve mekik oyaları için siz de bizi tercih edebilirsiniz.

En Güzel Kurdele Oyaları

 

En güzel kurdele oyaları, çeyizinizde yer vermek isterseniz, tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Siz de en yeni modelleri ve renkleri ile birbirinden güzel kurdele oyalarını tercih edebilirsiniz. Nasıl yapılır diye soruyorsanız, sizler için buna da değinmekte fayda var.

Bir ipe zincir çekerek işe başlamanız mümkündür. 10 adet zincir ile işe başlayın ve ürünleri üstünü trabzan ve fıstık yaparak tamamlayın. Kurdele oyaları tülbentler ve yazmalarda sıklıkla kullanılan ürünler arasında bulunmaktadır. Siz de en güzel örnekleri ile kurdele oyaları oluşturmayı tercih edebilirsiniz. İnternet sitemizi tercih edebilir ve buradaki videoları da takip ederek birbirinden güzel ürünleri ortaya çıkarabilirsiniz. Kurdele oyalarını oluşturabilir, güzel detaylar elde edebilirsiniz. Sizin için de birbirinden güzel örneklere sitemizde yer vereceğimizi bilmenizi isteriz.

İlginizi Çekebilir

TUNUS İŞİ BEBEK ELBİSESİ

Tunus İşi Bebek Elbisesi   Bebeklerimiz en değerli varlıklarımızdır. Özellikle anneler olarak kız ya da …

Leave a Reply

Your email address will not be published.