Ana Sayfa / DEKORASYON / KURDELE ŞERİDİNDEN GÜL YAPMAK

KURDELE ŞERİDİNDEN GÜL YAPMAK

Kurdele şeridinden gül yapmak için paylaştığım bu kolay çalışmayı sizde evinizde keyifli zaman geçirerek yapabilirsiniz. Kurdeleden çiçek yapmak veya süs yapmak için paylaştığım bu tür çalışmaları sizde zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma hem nasıl yapılacağını detaylı anlatıyor.

Hem de kurdele şeridinden çiçek veya gül yaparak çeşitli süsleme işlerinizde kullanabilirsiniz. Evde kolay süs yapmak için yapımı anlatan birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları buldukça sizlere paylaşıyorum. Hem nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Hem de yaparak zamanınızı da değerlendirmiş olursunuz. Bu tür süs çalışmalarını yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı süs çalışmaları sayesinde sizde kurdele şeridiyle çiçek yapabilir veya süs çiçekler yapıp evinizde çeşitli süsleme işlerinde kullanabilirsiniz.

Bir hediye paketi hazırladığınızda üzerine de yapıştırabilirsiniz. Hediyenizi daha kaliteli ve görsel anlamda önemli kılabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kurdele-seridinden-gul-yapmak

source

TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir