KURDELE ŞERİDİNDEN GÜL YAPMAK

Kurdele şeridinden gül yapmak için paylaştığım bu kolay çalışmayı sizde evinizde keyifli zaman geçirerek yapabilirsiniz. Kurdeleden çiçek yapmak veya süs yapmak için paylaştığım bu tür çalışmaları sizde zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma hem nasıl yapılacağını detaylı anlatıyor.

Hem de kurdele şeridinden çiçek veya gül yaparak çeşitli süsleme işlerinizde kullanabilirsiniz. Evde kolay süs yapmak için yapımı anlatan birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları buldukça sizlere paylaşıyorum. Hem nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Hem de yaparak zamanınızı da değerlendirmiş olursunuz. Bu tür süs çalışmalarını yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı süs çalışmaları sayesinde sizde kurdele şeridiyle çiçek yapabilir veya süs çiçekler yapıp evinizde çeşitli süsleme işlerinde kullanabilirsiniz.

Bir hediye paketi hazırladığınızda üzerine de yapıştırabilirsiniz. Hediyenizi daha kaliteli ve görsel anlamda önemli kılabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kurdele-seridinden-gul-yapmak

source


TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir