KURDELELER İLE DEKORATİF KAPI SÜSÜ YAPMAK

Kurdeleler ile dekoratif kapı süsü yapmak çok keyifli ve heyecan verici bir zaman geçirmenizi sağlayacak. Yaptığınız kapı süsüne her baktığınızda kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Kendin yap projelerinin stres atma özelliğinden faydalanarak siz de kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Ayrıca, kendi ellerinizle yaptığınız çeşitli ürünlerle evinizi süslemiş olacaksınız.

Kendin yap projeleri özellikle ev dekorasyonu için çok çeşitli alternatiflerden oluşuyor. Evleriniz için çeşitli süsler, dekoratif eşyalar ve hatta mobilyaları bile kendi ellerinizde yapabilirsiniz. Çeşitli süs eşyaları arasından kapı süslerini yaparak evinizin girişini de süsleyebilirsiniz. Bu yazımda belirttiğim kapı süsü projesini çok kısa sürede hazırlayabileceksiniz. İstediğiniz renk kurdeleler ile yapabileceğiniz süs ile evinize farklı ve hoş bir hava katabilirsiniz. Ev dekorasyonu için dekoratif süslerin önemi büyüktür. Evi şık gösteren detayları kendi ellerinizle hazırlamak ise daha büyük bir öneme sahip olacaktır. Kolayca yapabileceğiniz bu süs ile arkadaşlarınızı da şaşırtabilirsiniz. Hem şık hem de gösterişli bir tasarıma sahip olan kapı süsünü hazırlamak için resimi inceleyebilirsiniz.

Source

kurdeleler-ile-kapi-susu-yapmak


TAHTA KASALARLA DEKORATİF KİTAPLIK RAFI YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir