Ana Sayfa / DEKORASYON / KURDELELER İLE DEKORATİF KAPI SÜSÜ YAPMAK

KURDELELER İLE DEKORATİF KAPI SÜSÜ YAPMAK

Kurdeleler ile dekoratif kapı süsü yapmak çok keyifli ve heyecan verici bir zaman geçirmenizi sağlayacak. Yaptığınız kapı süsüne her baktığınızda kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Kendin yap projelerinin stres atma özelliğinden faydalanarak siz de kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Ayrıca, kendi ellerinizle yaptığınız çeşitli ürünlerle evinizi süslemiş olacaksınız.

Kendin yap projeleri özellikle ev dekorasyonu için çok çeşitli alternatiflerden oluşuyor. Evleriniz için çeşitli süsler, dekoratif eşyalar ve hatta mobilyaları bile kendi ellerinizde yapabilirsiniz. Çeşitli süs eşyaları arasından kapı süslerini yaparak evinizin girişini de süsleyebilirsiniz. Bu yazımda belirttiğim kapı süsü projesini çok kısa sürede hazırlayabileceksiniz. İstediğiniz renk kurdeleler ile yapabileceğiniz süs ile evinize farklı ve hoş bir hava katabilirsiniz. Ev dekorasyonu için dekoratif süslerin önemi büyüktür. Evi şık gösteren detayları kendi ellerinizle hazırlamak ise daha büyük bir öneme sahip olacaktır. Kolayca yapabileceğiniz bu süs ile arkadaşlarınızı da şaşırtabilirsiniz. Hem şık hem de gösterişli bir tasarıma sahip olan kapı süsünü hazırlamak için resimi inceleyebilirsiniz.

Source

kurdeleler-ile-kapi-susu-yapmak

İlginizi Çekebilir

portakal lambasi yapimi

PORTAKAL LAMBASI YAPIMI

Portakalları kullanarak dekoratif bir portakal lambası yapabilirsiniz. Portakal lambası hem şık dekoratif bir lamba olacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir