KURU DALLARLA DUVAR SÜSÜ YAPMAK

Kuru dallarla duvar süsü yapmak, benim için yaratıcılığın en önde olduğu çalışmalardan biri oldu. Sizler için yaratıcı ve değişik çalışmalar araştırırken bulduğum bu konu, eminim çok hoşunuza gidecek. Kuru dallardan duvar süsü nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim bu yazımda işin püf noktaları hakkında bilgiler vereceğim.

Kuru dallardan duvar süsü yapımı için gerekli olan malzemeler süsün büyüklüğüne uygun el işi kartonu, kuru dal parçaları, güçlü şeffaf yapıştırıcı, fırça ve asmak için çiviye benzer bir aparat yeterli. Malzemeleri hazırladıktan sonra ilk olarak yapmak istediğiniz duvar süsünün resmini karton üzerine çizin. Eğer karton küçük gelirse bir bant ile yapıştırın. Resmi çizdikten sonra dikkatlice kesin ve fırça ile yapıştırıcıyı sürün. Kurumasına fırsat vermeden hızlıca kuru ağaç dallarını şekilli olarak yerleştirin.

Kuru dallar ile duvar süsü yapımını ben denemedim ancak deneyen arkadaşlarımdan aldığım yorumlara göre çok hızlı olmak gerekiyormuş. Bu hız için kullanacağınız uygun parçaları önceden ayırabilir, yapıştırırken daha hızlı olabilirsiniz.

Aşağıda deniz atı duvar süsü yapımının aşamalarının bulunduğu bir resim ekledim. Siz bu resme bakıp aynı şekilde farklı çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

kuru-dallarla-duvar-süsü-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

sis-orgu-parmaksız-eldiven-yapilisi

ŞİŞ ÖRGÜ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPILIŞI

Kış aylarında gerek aksesuar olarak gerekse ısınma amaçlı en çok kullandığımız ölülerden birini eldivenlerdir. Yapımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *