Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / MANDALDAN MİNYATÜR RESSAM TABLO YAPMAK

MANDALDAN MİNYATÜR RESSAM TABLO YAPMAK

Mandaldan minyatür ressam tablo yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli minyatür işini sizlere de sunmak istiyorum. Evde canınız sıkıldığında bu tür küçük minyatür çalışmalar yaparak, hem boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Hem de evden bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evde kolay minyatür sanatıyla uğraşmak için sitemizde yer alan diğer örnek çalışmalara da göz atmalısınız. Onlar da gayet güzel ve kolay yapımı sayesinde kısa sürede öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmayı basit malzemelerle kısa sürede yapabilirsiniz.

Kolay bulacağınız ahşap malzemeleri bir araya getirdikten sonra vitrin önüne küçük minyatür ressam tablo malzemelerini süs olarak koyabilirsiniz. Önerim yaptığınız ressam tablo minyatürünün içine vesikalık bir resim koymanız yönünde olacak.

Bu sayede evinize gelenler bu güzel çalışmayı nereden satın aldığınızı sorabilirler. Bu tür çalışmaları yapıp sevdiklerinize de hediye edebileceğinizi unutmayın. Kolay bir şekilde yapabilmeniz için anlatım ise şöyle ;

mandaldan-minyatur-ressam-tablo-yapmak

source

YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Dantel peçete örnekleri -

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ Danteller evin birçok alanında olduğu kadar günlük hayatta da kullanılan bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir