MANDALDAN MİNYATÜR RESSAM TABLO YAPMAK

Mandaldan minyatür ressam tablo yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli minyatür işini sizlere de sunmak istiyorum. Evde canınız sıkıldığında bu tür küçük minyatür çalışmalar yaparak, hem boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Hem de evden bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evde kolay minyatür sanatıyla uğraşmak için sitemizde yer alan diğer örnek çalışmalara da göz atmalısınız. Onlar da gayet güzel ve kolay yapımı sayesinde kısa sürede öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmayı basit malzemelerle kısa sürede yapabilirsiniz.

Kolay bulacağınız ahşap malzemeleri bir araya getirdikten sonra vitrin önüne küçük minyatür ressam tablo malzemelerini süs olarak koyabilirsiniz. Önerim yaptığınız ressam tablo minyatürünün içine vesikalık bir resim koymanız yönünde olacak.

Bu sayede evinize gelenler bu güzel çalışmayı nereden satın aldığınızı sorabilirler. Bu tür çalışmaları yapıp sevdiklerinize de hediye edebileceğinizi unutmayın. Kolay bir şekilde yapabilmeniz için anlatım ise şöyle ;

mandaldan-minyatur-ressam-tablo-yapmak

source


YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir