MANDALLA MİNYATÜR RESİM SERGİSİ YAPMAK

Mandalla minyatür resim sergisi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı özellikle minyatür sanatıyla uğraşanlar çok beğenecek. Daha önce de minyatür çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Evde kolay yapılan minyatür çalışmaları ile sizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Minyatür sanatıyla hemen hemen her türlü eşyanın küçük modeli yapılabilmektedir. Bu tür çalışmaları yapıp güzel paralara satanlar dahi var. Evini bu tür minyatür sanatıyla yaptıkları küçük modelleri satarak geçindiren insanlar var. Mandalla minyatür ressam sergisi yapmak için paylaştığım çalışmanın anlatımındaki tüm malzemeleri evinizde temin edebilirsiniz.

Kısa sürede aynısını yapıp, vitrin veya evinizde süslerinizin olduğu yerlerde koyabilirsiniz. Evinize gelenleri şaşırtacağınız bu güzel çalışma sayesinde hem evinizi güzelleştirmiş olacaksınız. Hem de bu tür minyatür çalışmaları seviyorsanız, eğlenceli zaman geçirmiş olacaksınız. Minyatür işleri kategorimizde birçok güzel çalışmanın resimli anlatımına ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan minyatür çalışmaları ile sevdiklerinize de bu tür küçük minik hediyeler verebilirsiniz. Biraz uğraşlı ve zahmetli bir iş olduğunu da eklemek isterim. Çünkü el becerisi, dikkat ve dalgınlığı affetmeyen bir çalışmadır.

Bu yüzden yaparken sıkılabilir veya zorlanabilirsiniz. Bu tür işlere merakı olanlar daha çok bu tür işleri yaparken mutlu olmaktadırlar. Şimdi sizleri minyatür mandal ressam sergisi yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

mandalla-minyatur-resim-sergisi-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *