MANZARA RESİMLERİNDEN DEKORATİF TABLO YAPIMI

Manzara resimlerinden dekoratif tablo yapımı için bulduğum bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel dekoratif tablolar yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da yer alan detayları sizde evinizde bir araya getirebilirsiniz.

Malzeme derdi olmayan çalışmayı eski bir manzara resmini kesip, bir tablo üzerine yapıştırmanız yeterli oluyor. Burada dikkat etmeniz gereken olay ise ; resimleri şekilli kesmeniz gerekiyor. Bu sayede yapıştıracağınız zemin üzerinde daha dekoratif gözükecektir.

Aslında bu çalışmayı tablo zeminini keserek de yapabilirsiniz. Bu sayede manzara resmini altta geçirip, sabitleyebilirsiniz. Bu sayede kestiğiniz şekillerin altından manzara resmine denk gelen kısımlar gözükür. Manzara resimlerinden dekoratif tablo nasıl yapılır diyorsanız paylaştığım diğer çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum.

Sitemizde birçok kez bu tür güzel çalışmaların yapımını gösteren anlatımlar paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın örneği ve yapımını gösteren detaylı anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

manzara-resimlerinden-dekoratif-tablo-yapimi


YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir