MANZARA RESİMLERİNDEN DEKORATİF TABLO YAPIMI

Manzara resimlerinden dekoratif tablo yapımı için bulduğum bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel dekoratif tablolar yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da yer alan detayları sizde evinizde bir araya getirebilirsiniz.

Malzeme derdi olmayan çalışmayı eski bir manzara resmini kesip, bir tablo üzerine yapıştırmanız yeterli oluyor. Burada dikkat etmeniz gereken olay ise ; resimleri şekilli kesmeniz gerekiyor. Bu sayede yapıştıracağınız zemin üzerinde daha dekoratif gözükecektir.

Aslında bu çalışmayı tablo zeminini keserek de yapabilirsiniz. Bu sayede manzara resmini altta geçirip, sabitleyebilirsiniz. Bu sayede kestiğiniz şekillerin altından manzara resmine denk gelen kısımlar gözükür. Manzara resimlerinden dekoratif tablo nasıl yapılır diyorsanız paylaştığım diğer çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum.

Sitemizde birçok kez bu tür güzel çalışmaların yapımını gösteren anlatımlar paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın örneği ve yapımını gösteren detaylı anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

manzara-resimlerinden-dekoratif-tablo-yapimi

İlginizi Çekebilir

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Leave a Reply

Your email address will not be published.