Ana Sayfa / DEKORASYON / MIKNATISLI BIÇAKLIK YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

MIKNATISLI BIÇAKLIK YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Mıknatıslı bıçaklık yapmak resimli anlatım başlığı ile ele aldığım konum mutfağında değişiklik yapmak isteyenler için çok hoş bir seçenek olabilir. Özellikle yeni bir bıçaklığa ihtiyacı olan ancak bir türlü seçim yapamayanlar için bence bu çalışma son derece uygun. Şimdi sizleri daha fazla merakta bırakmadan çalışmanın detaylarına geçiyorum.

Mıknatıslı bıçaklık yapmak için yuvarlak mıknatısları bu tür malzemeleri satan yerlerde paket olarak bulabilirsiniz. Bunun dışında mıknatısların yerleştirileceği ahşabın kalın olmasına dikkat edin. Ancak yuvarlak matkap ile delinip daire açılacak kadar da yumuşak olmasına dikkat edin. Malzemeleri hazırladıktan sonra delikleri açıp içlerine mıknatısları yerleştirin. Bu aşamada güçlü bir yapıştırıcı kullanabilirsiniz.

Mıknatıslı bıçaklık yapımında dilerseniz ahşap boyası da kullanabilir, desenli boyama ile mutfağınıza farklı bir ürün kazandırabilirsiniz. Bunun dışında sade bir tasarım için vernik kullanabilir, ya da sadece zımpara ile ahşabın pürüzlerini giderebilirsiniz. Sonrasında mutfağınızda tezgah üzerine bir yere monte edebilirsiniz.

Mıknatıslı bıçaklık nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun sonunda sizlerle resimleri paylaşıyorum. Bu resimlere göre sizde kendi mutfağınız için el emeği bıçaklık hazırlayıp kullanabilirsiniz.

source

mıknatıslı-bıçaklık-yapmak-resimli-anlatım

ÜÇGEN DANTEL MOTİFLERİ ŞEMALI ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir