MIKNATISLI BIÇAKLIK YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Mıknatıslı bıçaklık yapmak resimli anlatım başlığı ile ele aldığım konum mutfağında değişiklik yapmak isteyenler için çok hoş bir seçenek olabilir. Özellikle yeni bir bıçaklığa ihtiyacı olan ancak bir türlü seçim yapamayanlar için bence bu çalışma son derece uygun. Şimdi sizleri daha fazla merakta bırakmadan çalışmanın detaylarına geçiyorum.

Mıknatıslı bıçaklık yapmak için yuvarlak mıknatısları bu tür malzemeleri satan yerlerde paket olarak bulabilirsiniz. Bunun dışında mıknatısların yerleştirileceği ahşabın kalın olmasına dikkat edin. Ancak yuvarlak matkap ile delinip daire açılacak kadar da yumuşak olmasına dikkat edin. Malzemeleri hazırladıktan sonra delikleri açıp içlerine mıknatısları yerleştirin. Bu aşamada güçlü bir yapıştırıcı kullanabilirsiniz.

Mıknatıslı bıçaklık yapımında dilerseniz ahşap boyası da kullanabilir, desenli boyama ile mutfağınıza farklı bir ürün kazandırabilirsiniz. Bunun dışında sade bir tasarım için vernik kullanabilir, ya da sadece zımpara ile ahşabın pürüzlerini giderebilirsiniz. Sonrasında mutfağınızda tezgah üzerine bir yere monte edebilirsiniz.

Mıknatıslı bıçaklık nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun sonunda sizlerle resimleri paylaşıyorum. Bu resimlere göre sizde kendi mutfağınız için el emeği bıçaklık hazırlayıp kullanabilirsiniz.

source

mıknatıslı-bıçaklık-yapmak-resimli-anlatım

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *