MİNİ ŞEKER KUTUSUNDAN TOKA KUTUSU YAPIMI

Mini şeker kutusundan toka kutusu yapımı konum ile sizlere çocukların çok sevdiği mini şekerlerin kutularını değerlendirmek için yapabileceğiniz hoş bir çalışma sunacağım. Bayanların çok sık kullandığı siyah, uzun saç tokalarını saklamaları için hoş bir toka saklama kabı hazırlayabileceğiniz bu çalışma eminim çok hoşunuza gidecek.

Benim de çok sık yaşadığım minik tokaları kaybetme sorununun çözümü için iyi bir yöntem olan bu saklama kaplarını, mutfaklarda kürdan saklama kabı ya da yaratıcılığınıza göre daha farklı şekillerde de değerlendirebilirsiniz.

Şeker kutusundan toka kutusu yapımı için ilk olarak şeker kutusu üzerinde yer alan etiket ve kağıdı çıkarın. Kutu tamamen boş kaldığında üzerinde yapışkan ya da başka bir pürüz varsa temizleyin. Pürüzsüz, şeffaf bir şeker kutusu elde ettikten sonra simli ya da hoş renkli bir boya ile kutuyu süsleyebilirsiniz. Ben bu aşamada renkli ojelerin de kullanılabileceğini düşünüyorum.

Toka saklama kabı yaparken kullandığınız süsleme rengini kabın kapak kısmında da kullanabilirsiniz. Denemek isteyenler için toka saklama kabı yapım aşamalarını aşağıda resimler ile paylaşıyorum. Kolay gelsin.

source

mini-şeker-kutusundan-toka-saklama-kabı-yapımı

İlginizi Çekebilir

2 Li Pirinçli Baklava Örgü Modeli Yapılışı

İKİLİ PİRİNÇLİ BAKLAVA ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEO ANLATIM

Son dönemlerin meşhur örgüleri arasında yer alan İkili Pirinçli Baklava Örneği, tarafımızca sizlere adım adım …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *