MİNYATÜR HASIR SEPET YAPMAK

Minyatür hasır sepet yapmak çok keyifli bir zaman geçirtecektir. Minyatür işler her zaman çok keyifli yapılmaktadır. Büyük eşyaların minik hallerini ortaya çıkarmak adeta mutluluk verici bir el işidir. Minyatür boyutlarda yapabileceğiniz eşyalardan hasır sepetlerin nasıl yapıldığını sizlerle paylaşmak istedim.

Minyatür Sepet Nasıl Yapılır?

Minyatür sepetler genellikle buzdolabı süsü, nikah şekeri veya ev eşyalarının üzerini süslemek için kullanılmaktadır. Siz de kendi minyatür sepetinizi yaparak istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Minyatür görünümlü hasır sepet yapmak sandığınızdan daha kolay bir iştir. Çok kısa sürede ve az malzeme ile yapacağınız minyatür sepetin içine minyatür çiçekler de koyabilirsiniz. Minyatür sepetleri buzdolabı süsü olarak kullanmak isterseniz, mıknatıs yapıştıracağınız bir bölüm ayarlamanız gerekiyor. Mıknatısı yapıştırdıktan sonra buzdolabı üzerinde kullanabilirsiniz. Çok cici bir görünümü olan minyatür sepetler ile çok keyifli bir etkinlik gerçekleştireceksiniz. Çocukların da büyük ilgi gösterdiği minyatür işleri ile bir çok farklı tasarımı ortaya çıkarabilirsiniz.

Source

minyatur-hasir-sepet-yapmak


AHŞAP DEKORATİF MASA SÜSÜ YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir