MİNYATÜR HASIR SEPET YAPMAK | Kendinyapsana.com
Ana Sayfa / MİNYATÜR İŞLER / MİNYATÜR HASIR SEPET YAPMAK

MİNYATÜR HASIR SEPET YAPMAK

Minyatür hasır sepet yapmak çok keyifli bir zaman geçirtecektir. Minyatür işler her zaman çok keyifli yapılmaktadır. Büyük eşyaların minik hallerini ortaya çıkarmak adeta mutluluk verici bir el işidir. Minyatür boyutlarda yapabileceğiniz eşyalardan hasır sepetlerin nasıl yapıldığını sizlerle paylaşmak istedim.

Minyatür Sepet Nasıl Yapılır?

Minyatür sepetler genellikle buzdolabı süsü, nikah şekeri veya ev eşyalarının üzerini süslemek için kullanılmaktadır. Siz de kendi minyatür sepetinizi yaparak istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Minyatür görünümlü hasır sepet yapmak sandığınızdan daha kolay bir iştir. Çok kısa sürede ve az malzeme ile yapacağınız minyatür sepetin içine minyatür çiçekler de koyabilirsiniz. Minyatür sepetleri buzdolabı süsü olarak kullanmak isterseniz, mıknatıs yapıştıracağınız bir bölüm ayarlamanız gerekiyor. Mıknatısı yapıştırdıktan sonra buzdolabı üzerinde kullanabilirsiniz. Çok cici bir görünümü olan minyatür sepetler ile çok keyifli bir etkinlik gerçekleştireceksiniz. Çocukların da büyük ilgi gösterdiği minyatür işleri ile bir çok farklı tasarımı ortaya çıkarabilirsiniz.

Source

minyatur-hasir-sepet-yapmak

AHŞAP DEKORATİF MASA SÜSÜ YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

HOBİ ÇUBUKLARINDAN NİHALE YAPMAK

Hobi çubuklarından nihale yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Daha önce …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir