MİNYATÜR OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK

Minyatür oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Anlatımlı minyatür oyuncak tavşan oyuncak yaparak içine mıknatıs koyup, magnet olarak da buzdolabınızda kullanabilirsiniz.

Minyatür oyuncak yapmak için sitemizde daha önce de benzer oyuncak çalışmaları paylaşmıştım. Onları da incelemelisiniz. Anlatımlı oyuncak çalışmaları ile sizde kısa sürede eğlenceli çalışmalar yapabilir ve çocuklarınıza oyuncak tavşan yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Bu tür oyuncak tavşan çalışmalarını yapıp evinizi de süsleyebilir ve güzelleştirebilirsiniz. Kolay yapılan oyuncak tavşan çalışmaları ile fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Çoraptan oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beyaz renkli eski çoraptan veya kumaştan yapmanızı da öneriyorum.

Kolayca yapabilir ve evinizde süs olarak TV ünitesi yanında kullanabilirsiniz. Minyatür oyuncak tavşan örneği sayesinde kısa sürede çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Farklı modellerde ve boyutlarda yapıp evinizde vitrinleri de süsleyebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

minyatur-oyuncak-tavsan-yapmak


KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir