Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BEBEK ÖRGÜLERİ / BEBEK BERELERİ / MODERN ÖRGÜ BEBEK TAKIMI ÖRNEKLERİ

MODERN ÖRGÜ BEBEK TAKIMI ÖRNEKLERİ

Modern örgü bebek takımı örnekleri ile bebeklerinizin daha şirin görünüp, sıcacık bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Kız bebekler için örgü bebek takımları

Bebekler için birbirinden güzel 12 tane bebek örgü modelleri hazırladım. Bu modeller içinde çeşitli elbiseler, şapkalar, patik modelleri, kazak modelleri, hırkalar, yelek modelleri yer alıyor. Takım olarak hazırlanan bu modellerin çok şık olduğunu görebilirsiniz. Sizler de örgü modelleri sayesinde çok şık takımlar yapabilirsiniz. Ne renk örsem diye düşünüyorsanız, aşağıdaki modellerin renklerinden fikir alabilirsiniz. Tığ işi örgü ve şiş örgü ile yapabileceğiniz bu bebek takımlarının çok güzel tasarımlardan oluştuğunu görebilirsiniz. Her biri farklı süsleme teknikleri ile hazırlanmışlar. Örgü konusunda yetenekli iseniz, bu takımların nasıl örüldüğünü çok kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Örgü tasarımlarına kendi fikirlerinizi de katarak çok şık kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.

 

Kız bebekler için hazırladığım bu galeride, kız bebeklerinin şirin görünmesi için birbirinden çeşitli modeller yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Bebek Yeleği Modelleri en güzel seçmeler

BEBEK YELEKLERİ VE BEBEK YELEĞİ MODELLERİ

Bebek Yeleği Modelleri En güzel bebek yeleği modellerine erişmek ve kendi bebeğiniz için birbirinden farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir