MODERN ÖRGÜ BEBEK TAKIMI ÖRNEKLERİ

Modern örgü bebek takımı örnekleri ile bebeklerinizin daha şirin görünüp, sıcacık bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Kız bebekler için örgü bebek takımları

Bebekler için birbirinden güzel 12 tane bebek örgü modelleri hazırladım. Bu modeller içinde çeşitli elbiseler, şapkalar, patik modelleri, kazak modelleri, hırkalar, yelek modelleri yer alıyor. Takım olarak hazırlanan bu modellerin çok şık olduğunu görebilirsiniz. Sizler de örgü modelleri sayesinde çok şık takımlar yapabilirsiniz. Ne renk örsem diye düşünüyorsanız, aşağıdaki modellerin renklerinden fikir alabilirsiniz. Tığ işi örgü ve şiş örgü ile yapabileceğiniz bu bebek takımlarının çok güzel tasarımlardan oluştuğunu görebilirsiniz. Her biri farklı süsleme teknikleri ile hazırlanmışlar. Örgü konusunda yetenekli iseniz, bu takımların nasıl örüldüğünü çok kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Örgü tasarımlarına kendi fikirlerinizi de katarak çok şık kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.

 

Kız bebekler için hazırladığım bu galeride, kız bebeklerinin şirin görünmesi için birbirinden çeşitli modeller yer alıyor.


ÇOCUKLAR İÇİN ÖRGÜ PANÇO ÖRNEKLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir