MODERN TASARIMIYLA ÖRGÜ ELDİVEN MODELLERİ

Modern tasarımıyla örgü eldiven modelleri son zamanlarda bir hayli dikkat çekiyor. Kış kombinlerinin tamamlayıcısı olarak tercih edilen eldivenler, yün iplikler ile çok şık bir modelde örülebiliyor.

Modern Örgü Eldivenler

Örgü tasarımları modernleştikçe bayanlar tarafından daha da tercih edilmeye başlandı. Önceden yalnızca yaşlılarımızın bir hobisi olarak kullanılan örgüler, şimdilerde ise her yaştan kesimi sarmış durumdadır. Yenilikçi tasarıma sahip farklı ipler ve kolay örgü aksesuarları ile şık modeller yapılabiliyor. Modern tasarıma sahip örgü eldivenler de son zamanlarda moda olmuş durumdadır. Havaların soğumasıyla birlikte kış kombinleri de planlanmaya başladı. Kış kombinleri için çok şık bir aksesuar olarak eldivenler tercih edilmektedir. Eldivenlerin örgü teknikleri kullanılarak tasarlanması da ayrıca anlam katmaktadır. Kendi ellerinizle hazırladığınız bir aksesuarı kullanmak oldukça keyifli olacaktır. Sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye olarak da örebilirsiniz. Örgü eldivenlerin modellerine bakmak için aşağıda yer verdiğim galeriyi inceleyebilirsiniz. Son derece modern tasarımlardan oluşan örgü eldiven modelleri ile siz de kendinize fikir oluşturabilirsiniz.


PENYE İPTEN ÖRGÜ ÇANTA YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir