Ana Sayfa / HEDİYELİK / MUKAVVADAN ÇAYDANLIK ŞEKLİNDE KUTU YAPMAK


MUKAVVADAN ÇAYDANLIK ŞEKLİNDE KUTU YAPMAK

Mukavvadan çaydanlık şeklinde kutu yaparak çay paketlerini içinde barındırabilirsiniz. Bu sayede evinize gelenleri şaşırtabilir ve bu tür süs çalışmaları ile evinizi de güzelleştirebilirsiniz. Mutfağınızda dikkat çekecek bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Evde kolay bir şekilde kartondan veya mukavvadan yapabileceğiniz bu güzel çalışmanın şablonu altta yer alıyor. Şablondan çıktı aldıktan sonra çok güzel poşet çay kutuları hazırlayabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıp, sevdiğiniz komşularınıza da hediye edebilirsiniz.

Artık günümüzde toz çay yerine poşet çay türü yenilikçi çay ürünleri kullanılmaktadır. Hem temizlik derdi yaratmıyorlar. Hem de poşette oldukları için böylesine güzel bir çaydanlık kutu içerisinde tutabilirsiniz. Hem evinize gelenleri şaşırtmış olursunuz.

Hem de bu tür çalışmaları ahşaptan yapıp satabilir ve ciddi paralar da kazanabilirsiniz. Bu tür şablonları illaki kartondan yapmanız şart değil. Kumaştan veya keçeden yapıp, gerçekçi bir çaydanlık kutu da yapabilirsiniz. Çaydanlık şeklinde lazımlık olarak da yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı karton çaydanlık kutu yaparak evinize gelenlere sürpriz yapabilirsiniz. Şekerlik olarak da kullanabileceğinizi söyleyebilirim. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ve şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

mukavvadan-caydanlik-seklinde-kutu-yapmak

source

KARTONDAN ANLATIMLI ORGANİZATÖR YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir