Nazar Boncuklu igne oyası

NAZAR BONCUKLU İĞNE OYASI YAPIMI VE MODELLERİ

İğne oyası kategorisinde birbirinden güzel iğne oyası modelleri ve yapılışlarını resimli ve videolu olarak sizlerle paylaşmıştık. Bugün ise sizlerden gelen isteklere göre İğne Oyası Nazar Boncuk Modeli Yapılışı Videolu olarak paylaşıyoruz.

Bu yazılarımıza aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Papatya motifli iğne oyası modelleri ve yapımı için PAPATYA MOTİFLİ İĞNE OYASI MODELLERİ yazımıza ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yine nazar boncukları ile yapılan havlu kenarları örnekleri için  NAZAR BONCUKLU HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ yazımızı okuyabilirsiniz.

İğne oyası Nazar Boncuk Yapılışı için aşağıdaki videoyu adım adım izleyerek detaylıca öğrenebilirsiniz.Sorularınız için aşağıda yer alan yorum bölümünü kullanabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Kolay gelsin.


MEKİK OYASI YAPILIŞI VE VİDEOLU ANLATIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir