ODAYA SİNMİŞ OLAN SİGARA KOKUSUNDAN KURTULMAK

Odaya sinmiş olan sigara kokusundan kurtulmak için size şahane önerilerimiz var. Bu öneriler sayesinde sigara kokusunun kötü etkisinden kolaylıkla kurtulabileceksiniz.

Öneri 1

Tül parçalarından küçük keseler yapıp içini kahveyle doldurun. Sigara içilen odanın çeşitli yerlerine bu kahve dolu keseleri asın. Kahve dolu keseler, odaya sinen sigara kokusunu absorbe edecek ve hoş bir koku bırakacaktır.

Öneri 2

Evinizde sigara içilmesine izin vermemek aslında en iyi çözümdür ancak, sigara içilmesine engel olamazsanız, bazı önlemler almanız gerekebilir. Sigara içilirken kül tablalarını sürekli olarak hava almayan çöpe boşaltın. Sigara içilirken pencereyi açık tutun.

Öneri 3

Sigara içilirken kokulu bir mum yakın. Bu mum hem hoş koku yayacak hem de sigara dumanını absorbe edecek. Ayrıca, kurutulmuş çiçeklerden oluşan kokulu potporiyi sehpanızda kullanabilirsiniz.

Öneri 4

Sigara içilen odaya birkaç tane limon ve portakal dilimi yerleştirin. 2 gün sonra bu portakal ve limon dilimlerini toplayın.

Öneri 5

Sigara içilen odaya geceden bir kaç kase sirke koyup kapısını kapatın. 1 gün boyunca sirkeli kaselerin kalmasını sağlayın. Sonra toplayabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilir

SALON DEKORASYONU

Salon Dekorasyonu   Salon dekorasyonu, evlerimizde üzerlerinde en çok durduğumuz konular arasında yer almaktadır. Misafirlerimizi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.