Ana Sayfa / HOBİLER / ODUN PARÇALARINDAN MUMLUK VE KALEMLİK YAPMAK

ODUN PARÇALARINDAN MUMLUK VE KALEMLİK YAPMAK

Odun parçalarından mumluk ve kalemlik yapmak oldukça basit bir işlem gerektiriyor. Kendi ellerinizle çeşitli dekoratif eşyalar hazırlayabilirsiniz. Bu tür kendin yap hobileriyle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Kendin yap fikirlerinden yola çıkarak hem dekoratif hem de kullanılabilecek bir çok aksesuar üretebilirsiniz.

Web sitemin hobiler bölümünde sizler için çeşitli fikirler paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da çok hoş ve maliyetsiz bir dekoratif eşya fikri paylaşmak istedim. Küçük odun parçacıklarıyla çok hoş bir süsleme yapabilirsiniz. Herhangi bir cam ya da plastik bardak üzerine yapıştıracağınız odun parçacıklarıyla çok şık görünüme sahip mumluk ya da kalemlik yapabilirsiniz. Mumluk yapmak isterseniz, kesinlikle cam bardak ya da kap kullanmalısınız. Plastik kullanmanız mumluk için pek uygun değildir. Aşağıda paylaştığım görsel üzerinde belirtildiği gibi odun parçacıklarını bardak üzerine yapıştırarak süsleyebilirsiniz. Süslediğiniz aksesuarı ister mumluk olarak isterseniz de kalemlik olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu aksesuar çok hoş bir hediyelik olarak tercih edilebilir. Arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize kendi ellerinizle hazırladığınız bir aksesuarı hediye etmek oldukça güzel bir fikir olacaktır.

Source

odun-parcalarindan-dekoratif-mumluk-ve-kalemlik

ÜÇGEN DANTEL MOTİFLERİ ŞEMALI ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

BONCUKLU ÇİÇEK BROŞ YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Boncuklu çiçek broş yapmak resimli anlatım başlığı ile işlediğim bugünkü konumun benzerlerini daha önce de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir