OJE İLE ÇİÇEKLİ TAÇ YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Oje ile çiçekli taç yapmak resimli anlatım başlıklı bugünkü konumda sizlerle takı tellerinden nasıl taç yapılacağını göreceğiz. Benim çok hoşuma giden ve mutlaka denemek istediğim bu çalışmayı sizlerin de çok beğeneceğinizi tahmin ederek hemen paylaşıyorum. Umarım hoşunuza gider ve sizde zarif el emeği taçlar hazırlayıp kullanırsınız.

Oje ile çiçekli taç yapımı için ince takı teli ve istediğiniz renklerde ojelere ihtiyacımız var. Bu çalışma sırasında biraz usta el becerisinin de gerekli olduğunu belirtmek isterim. Püf noktası olarak hazırladığınız çiçekleri yapraklarının en minik seviyede olmasını önerebilirim. Yaprak boyutu ne kadar büyürse, ojeyi sürmek ve tel üzerinde tutturmak o kadar zor oluyor.

Oje ile çiçekli taç yapımının ilk aşaması olarak tel ile istediğiniz çiçek şeklini verin. Yaprakları bir kalem ile şekillendirebilirsiniz. İkinci aşamada ojeyi hızlı ve dikkatli şekilde telin üzerinden sürün. Tıpkı cam yapımında olduğu gibi kurumasını bekleyin. Bu şekilde diğer yaprakları da tamamlayabilirsiniz.

Oje ile çiçekli taç nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim bu konum ile sizler de kendiniz ve sevdikleriniz için çok hoş tasarımlar gerçekleştirebilirsiniz. Bu çalışma ile sadece taç değil, bileklik, küpe, kolye gibi takılar da elde edebilirsiniz.

source

çiçekli-taç-yapmak-resimli-anlatım

İlginizi Çekebilir

EN YENİ 50 ADET LİF MODELLERİ

Sizlerden gelen en yeni 50 adet lif modellerini bu yazımızda derledik. Yeni lif modellerinin hepsi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.