Ana Sayfa / HEDİYELİK / OKUL ÖNCESİ EL İŞİ KAĞIDINDAN AHTAPOT YAPMAK

OKUL ÖNCESİ EL İŞİ KAĞIDINDAN AHTAPOT YAPMAK

Okul öncesi el işi kağıdından ahtapot yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz.

Bu güzel çalışmayı süs olarak da sarkaç şeklinde evinizde kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay çalışmayı yapıp, çocuklarınızın odasına sarkaç süs olarak kullanabilir veya süs olarak da değerlendirebilirsiniz.

Anlatımlı okul öncesi karton maket çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı sizde çocuklarınızla birlikte eğlenerek yapabilirsiniz.

Pazar günü özellikle bu güzel çalışmaları yapabilir ve çocuklarınıza da zaman ayırmış olursunuz. Hem eğitimlerinde gelişimlerine katkıda bulunmuş olursunuz.

Hem de okul öncesi bu tür eğlenceli çalışmalarla onlara okulu sevdirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

okul-oncesi-el-isi-kagidindan-ahtapot-yapmak

ESKİ KOMİDİN YENİLEME ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

TIĞ İŞİ YAZLIK ÇOCUK ELBİSE YAPIMI

Yaz aylarında annelerin çocuklarına giydirebileceği yazlık tığ işi çocuk elbise yapımı yazısıyla sizlerin karşısındayız. 2018’e …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir