OKUL ÖNCESİ HAYVANLI MASKE ŞABLONLARI

Okul öncesi hayvanlı maske şablonları arayanlar için paylaştığımız bu güzel çalışmayı çocuklarınıza doğum günü, sürpriz partiler veya eğlenceli etkinlikler için hazırlayabilirsiniz. Çalışmanın şablonlarını A3 kağıdına çıktı alıp, makas ile kesmeniz yeterli olacaktır. Bu tür eğlenceli çalışmaları daha önce de sitemizde paylaşmıştık.

Karton hayvan maske şablonları sayesinde çocuklarınızı hem mutlu edebilirsiniz. Hem de eğlenceli çalışmalarla onların güzel zamanlar geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Bu tür basit ve eğlenceli çalışmalar bazen çocuklara aldığınız pahalı hediyelerin önüne geçebilmektedir.

Oyuncak maske şablonları yine buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Altta yer alan şablonları çocuklarınız için mukavva veya A3 kağıdına çıktı alarak, onlara hayvanlı maske oyuncakları yapabilirsiniz. Özellikle doğum günü veya maskeli partiler düzenleyeceğiniz zaman çocuklarınıza en güzel hayvanlı maskeyi siz yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken çıktısını almak ve makas ile kesip, lastik veya ip bağlamak. Bu sayede çocuklarınızı hem mutlu etmiş olacaksınız. Hem de onlara daha değişik maskeler de hazırlamayı öğrenebileceksiniz.

Sitemizde farklı maske şablonlarını bulabilirsiniz. Şimdi sizleri hayvanlı maske şablonları ile baş başa bırakıyorum. Yazıcı simgesine basarak çıktısını alabilirsiniz. Kolay gelsin.

okul-oncesi-hayvanli-maske-sablonlari

source

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *