OKUL ÖNCESİ KAĞIT BARDAKTAN KURBAĞA OYUNCAK YAPMAK

Okul öncesi kağıt bardaktan kurbağa oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çocuklarınızla yapmayı düşünebilirsiniz. Çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak amaçlı bu tür çalışmaları sıkça yapmanızı öneriyorum. Çocuklarınızla birlikte yaparak onlarla eğlenceli zaman geçirmiş olursunuz.

Onlara da vakit ayırdığınızı göstermiş olursunuz. Kartondan yapılan çalışmaları sürekli olarak sitemizde paylaşıyoruz. Adım adım kağıt bardaktan kurbağa oyuncak yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde çocuklarla bu güzel el becerisi isteyen çalışmaları yapabilirsiniz.

Kolay yapılan karton oyuncak veya kurbağa oyuncak süs yapmak için birçok çalışmayı hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Anlatımlı karton oyuncak çalışmaları sayesinde sizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Kağıt bardaktan kurbağa oyuncak yaparak çocuklarınızın odasına sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Kağıt bardaktan minyatür oyuncak yapmak hem kolay. Hem de aşamaları takip ederek sizde el işi kağıdı malzemesi ile kağıt bardak kurbağa süs çalışması yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel oyuncaklar yaparak çocuk odalarını süsleyebilirsiniz. Kartondan yapılan el işi çalışmaları sayesinde çocuklarınızın okul öncesi ve sonrası becerilerini de geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

okul-oncesi-kagit-bardaktan-kurbaga-oyuncak-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.