Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / OKUL ÖNCESİ PLASTİK KAŞIKLA KOLAY ÇİÇEK YAPMAK

OKUL ÖNCESİ PLASTİK KAŞIKLA KOLAY ÇİÇEK YAPMAK

Okul öncesi plastik kaşıkla kolay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde çocuklarınıza nasıl yapıldığını öğretebilirsiniz. Anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Okul öncesi çalışmaları sürekli olarak sitemizde paylaşıyoruz. Bu çalışmalar ebeveynlerin işini de kolaylaştırıyor.

Okula gitmeden önce bu tür çalışmaları öğrenen çocuklar okulda daha başarılı olabiliyorlar. Anlatımlı kolay çiçek çalışmasında malzemeleri kısa sürede temin edip, aynı çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Renkli el işi kağıdını kırtasiyeden aldıktan sonra plastik kaşığı kesip, yapay çiçek çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde plastik kaşıkla süs çiçek yapabilirsiniz. Kolay yapılan çiçek süs çalışmalarını sitemizde yer alan ” Kendin Yap ” kategorisinde bulabilirsiniz. Anlatımlı kolay çiçek yapımı sayesinde evinizi süslemede de kullanacağınız çok güzel süs çiçek çalışmaları yapabilirsiniz.

Kolay yapılan yapay çiçek çalışmaları ile sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Anlatımlı yapay gül yapmak veya renkli fon kağıdından çiçek yapmak için sitemizdeki diğer çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Anlatımlı kolay yapılan çalışmalar her zaman hem eğlenceli olmuştur.

Hem de plastik kaşıkla çiçek yaparak çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine katkıda bulunmuş olursunuz. Plastik kaşıkla yapılan çiçek çalışmalarını buldukça tekrar paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

okul-oncesi-plastik-kasikla-kolay-cicek-yapmak

source

ESKİ ELBİSE DEĞERLENDİRME ANLATIMLI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir