OKUL ÖNCESİ PLASTİK KAŞIKLA KOLAY ÇİÇEK YAPMAK

Okul öncesi plastik kaşıkla kolay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde çocuklarınıza nasıl yapıldığını öğretebilirsiniz. Anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Okul öncesi çalışmaları sürekli olarak sitemizde paylaşıyoruz. Bu çalışmalar ebeveynlerin işini de kolaylaştırıyor.

Okula gitmeden önce bu tür çalışmaları öğrenen çocuklar okulda daha başarılı olabiliyorlar. Anlatımlı kolay çiçek çalışmasında malzemeleri kısa sürede temin edip, aynı çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Renkli el işi kağıdını kırtasiyeden aldıktan sonra plastik kaşığı kesip, yapay çiçek çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde plastik kaşıkla süs çiçek yapabilirsiniz. Kolay yapılan çiçek süs çalışmalarını sitemizde yer alan ” Kendin Yap ” kategorisinde bulabilirsiniz. Anlatımlı kolay çiçek yapımı sayesinde evinizi süslemede de kullanacağınız çok güzel süs çiçek çalışmaları yapabilirsiniz.

Kolay yapılan yapay çiçek çalışmaları ile sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Anlatımlı yapay gül yapmak veya renkli fon kağıdından çiçek yapmak için sitemizdeki diğer çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Anlatımlı kolay yapılan çalışmalar her zaman hem eğlenceli olmuştur.

Hem de plastik kaşıkla çiçek yaparak çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine katkıda bulunmuş olursunuz. Plastik kaşıkla yapılan çiçek çalışmalarını buldukça tekrar paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

okul-oncesi-plastik-kasikla-kolay-cicek-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.