Ana Sayfa / NASIL YAPILIR / OMUZLARDA TOPUZ MODELİ YAPIMI RESİMLİ ANLATIM


OMUZLARDA TOPUZ MODELİ YAPIMI RESİMLİ ANLATIM

Omuzlarda topuz modeli yapımı resimli anlatım konum ile sizlere çok basit ve özel bir topuz modelinin yapımından bahsetmek istiyorum. Kısa ya da omuzlarda saç modellerine uygulanabilecek olan bu topuz modelini yaparken dolama ve bükme yöntemlerinden yararlanmak yeterli. Şimdi sizler için detaylara geçmek istiyorum.

Omuzlarda topuz modeli yapımı için ilk olarak saçın yukarından belirli bir kısmını elinize alın. Daha sonra bu saçı ikiye ayırın ve örüyor gibi birbirinin üzerinden geçirerek bükün. İnce tarak ile kabartın ve katlayıp içe doğru kıvırın, kıvırdığınız saçı sabitlemek için sprey sıkın. Kalan saçları da yine aynı şekilde kıvırıp sabitleyerek saça istediğiniz modeli verip hoş bir topuz oluşturabilirsiniz.

Omuzlarda topuz yapımı ile kısa sürede şık ve zarif bir saç modeline sahip olabilirsiniz. Bu saç modeli basit olsa da bana göre kişinin kendi kendine pek yapamayacağı bir saç modeli. Bu nedenle yardım alarak yapılmasında fayda var. Özellikle kısa ve omuzlarda saçlar için ideal olan bu topuz, dağınık ve doğal saç modellerinden hoşlananlar için çok hoş bir model olacak.

Omuzlarda topuz nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun burada sonuna geldim. Şimdi sizlerle bu saç modeli ile ilgili resimleri paylaşıyorum. Bu resimleri inceleyerek siz de dağınık ve doğal bir saç topuzuna sahip olabilirsiniz.

source

omuzlarda-topuz-modeli-yapımı-resimli-anlatım

DÖRT RENKLİ İĞNELİK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

2 Li Pirinçli Baklava Örgü Modeli Yapılışı

İKİLİ PİRİNÇLİ BAKLAVA ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEO ANLATIM

Son dönemlerin meşhur örgüleri arasında yer alan İkili Pirinçli Baklava Örneği, tarafımızca sizlere adım adım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir