örgü ayakkabi görünümlü patik yapımı

ÖRGÜ AYAKKABI GÖRÜNÜMLÜ BAYAN PATİK YAPIMI

Örgüden yapılan ve ayakkabı görünümlü olan bayanlar için patik yapımı nasıl yapılır videolu olarak yazımızda bulabilirsiniz.

Örgü görünümlü bayan patikleri son yıllarda bizlerin çok hoşuna giden bir moda oldu. Daha öncesinde sizlerle yine örgü converse patik yapımı yazımızda başka bir trend örgüyü paylaşmıştık. Bu yazımız için lütfen tıklayın. CONVERSE BEBEK PATİK YAPILIŞI ANLATIMLI

Ören Bayan anlatımı ile videolu olarak sizlerinde hoşuna gidebilecek mor renkli örgü ayakkabı görünümlü patik yapımı videosunu paylaşıyoruz. Bu modelin yapılışı hem kolay hem de çeyizlik ve günlük kullanım için rahat yapabileceğiniz bir anlatımda. Beğendiğiniz renklere göre ipinizi seçebilir hediye olarak erkek ya da kız çocuklarına güzel bir sürpriz olarak örebilirsiniz.

Örgü Babet patik yapımı anlatımlı video

Beğendiğiniz çalışmaları sosyal medya ve Facebook da paylaşarak bizlere destek verebilir ve Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Sayfamız Facebook Kendinyapsana


TUNUS İŞİ BEBEK YELEK MODELİ YAPIMI ANLATIMLI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir