ÖRGÜ BEBEK BOTU ÖRNEKLERİ

Örgü bebek botu örnekleri, yeni trendlere uyum sağlayan türden. Modern yaşamın getirdiği hazır giyim alışkanlığını yeni stil örgü teknikleri ve örnekleri ile değiştirmeye hazır mısınız? Yüksek maliyetler ile aldığınız kıyafetlerin bir çoğu uzun ömür olmaz ve kısa süre sonra yıpranıp çöpe atılır. Kendi ellerinizle ördüğünüz kıyafetler ise, yıllar boyunca sağlam bir şekilde kullanılmaya devam eder.

Bebekler için Çok Şık Örgü Bot Modelleri

Bebekler için örülen patikler yeni bir boyut kazanıyor. Bot tasarımına sahip olan patik modelleri ile bebeğinizi de trende uygun giydirebilirsiniz. Örgü bebek botu modelleri, genellikle gri ve kahverengi olarak örülmektedir. Erkek bebekler için bir çok farklı renk tercih edebilirsiniz ama tarz bir görünümü olsun istiyorsanız, gri, kahverengi ve siyah önermekteyiz. Örgü botlar ile bebeklerinize çok şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Hediyelik olarak da tercih edebilirsiniz. Çok şık ve anlamlı bir hediye olacağını söyleyebilirim. Kendi ellerinizle hazırladığınız bu hediye çok beğenilecektir.


KIZ BEBEKLER İÇİN 2017 ÖRGÜ PATİK MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir