Örgü Bebek Patikleri

Yeni bebek sahibi olacak çiftler önceden çeşitli hazırlıklara başlar. Bu hazırlıklardan biri de örgü bebek patikleri modelleridir. Patikler bebeklerin belki de vazgeçilmez aksesuarlarından biri olmuştur. Özellikle de kış aylarında kullanılan bu ürünler, hassas yapıda olan bebekleri soğuklardan korumak adına önemli bir görev üstlenmektedir. Örgü bebek patikleri birbirinden güzel motif ve şekillerde olabilir. Fakat kız ve erkek bebekler için renk seçimi konusunda hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir.

Mesela pembe veya pembeye yakın tonlardaki yün ipler ile kız bebeklere örgü patikler yapılabileceği gibi, erkek bebekler için de daha çok mavi ve tonlarını tercih etmek geleneksel olmuştur. Bu geleneklerin dışına çıkarak çok daha modern ve dikkat çekici patikler ortaya çıkarmak da mümkün olacaktır.

Örgü bebek patikleri bağcıklı olarak dokunabilecekleri gibi sade ve kolay giyim olanağına sahip olarak da tasarlanabilmektedir. Elde edilen motiflerin daha şık olması için ön bilgi edinilmesinde fayda olacaktır. Çünkü en güzel modeller hakkında ön bilgi edinilmesi daha farklı bir patik örmenize olanak tanımaktadır.

Örgü bebek patikleri kış aylarında kullanılan ürünlerden biridir. Eğer el beceriniz varsa seri üretim yaparak, bu işi mali bir kazanca dönüştürmek de kaçınılmaz olacaktır. Fakat bunun için öncelikle günümüzde ortaya konulmuş modellerden daha farklı olanı bulmak ve örmek gerekir. Bunun için de çeşitli kurslara katılım sağlanmasında fayda vardır.

blankblankblankblank

İlginizi Çekebilir

yazlik-gelin-yelegi-yapimi-1

YAZLIK GELİN YELEĞİ YAPIMI

Gelin olmak, pek çok genç hanımın hayali. Birçok genç hanım, evlendikten sonra giyeceği kıyafetleri dahi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.