pembe-renk-puset-ana-kucagi

ÖRGÜ BEBEK PUSETİ MODELLERİ

Örgü bebek puseti modelleri ile bebek eşyalarına yeni bir boyut kazandırılıyor. Bebek eşyaları içinden en değerlileri kendi ellerinizle ördüklerinizdir. Bebeğiniz için örebileceğiniz bir çok eşyadan birisi de bebek puseti olabilir. Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen örgü bebek pusetleri, çeşitli renk ve süslemeleri ile dikkat çekiyor.

Bebek Puseti Nasıl Örülür?

Bebek puseti örmek sandığınız kadar zor değil ancak, dikkat ve beceri gerektiriyor. Eğer örgü konusunda yetenekli ve ilgiliyseniz, siz de çok kısa sürede puset örgüsünü yapabilirsiniz. Bebek pusetleri hem sizin kullanımınız için hem de hediyelik olarak çok iyi bir fikirdir. Örgü bebek pusetlerini penye iplerle örmeniz gerekiyor. Spagetti ip olarak da bilinen bu iplerden istediğiniz renk tercih edebilirsiniz. Penye ip ile birlikte kalın uçlu tığ almanız gerekecektir. Tığ işi olarak örülen bebek pusetleri, modern ve çok şık bir görünüme sahip oluyorlar. Modern örgüler ile örgü alışkanlığı yeniden popülerleşmiş durumdadır. Modern örgü iplikleri ve tekniği kullanarak siz de bebek puseti örebilirisiniz.

Resim kaynak : instagram/oznurmeshbag

İlginizi Çekebilir

Basit Banyo lif modelleri

BASİT BANYO LİF ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Banyo lif örnekleri, gündelik hayatımızda banyo yaparken temizlendiğimiz bezler olarak yorumlanmaktadır. Hazır olarak alınabilen, genellikle …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *