Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BERE MODELLERİ / ÖRGÜ BERE VE BANDANA YAPIMI

ÖRGÜ BERE VE BANDANA YAPIMI

Kış aylarının gelip çatması ile birlikte marifetli hanımların vazgeçilmezleri arasında bereler karşımıza çıkıyor. Bu yılın modasını takip ederek her çeşit renk renk bereler örmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Berelerin yanında bandanalar da bu sene en çok tercih edilen örgü aksesuarlarımız arasında. Bandanaların yapımında kullandığımız değişik süslemelerle herkes tarafından dikkat çeken farkındalığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Aynı şekilde berelerinizi de boncuk ve pullarla süsleyerek eşsiz bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız bizleri takip edin. Her yaş kesimine uygun bere modellerimizi sizler ile paylaştığınızda örgü modelleri ile neler oluşturduğunuza siz bile inanamayacaksınız.

Çocuklarımıza, genç kızlarımıza, hatta kendinize bile daha önce hiçbir yerde görmediğiniz bere modelleri ile buluşmaya hazır mısınız? Bu kışın en çok tercih edilen rengi, canlılığı ve diğer renklerle uyumu göz önünde bulundurulan bordo bere ve bandanalar olmuştur. Kıyafetlerinize rengârenk bere ve bandanalarla çeşitlendirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ben bereyle kalmam yanında eldivenlere de ihtiyacım var diyenler de oldukça şanslı. Özellikle kış aylarının vazgeçilmezi renkli ve desenli bandanalar kombinelerinizin tamamlanmasında en büyük destekçiniz olacaktır.

Bandanalarınızı süslemek için kullandığınız güller pullar ve boncuk defterleri sizlerin bu kışı hareketli ve renkli kombinlerle destekleme bize yardımcı olacak. Sizler için özenle seçtiğimiz en modern ve şık bandanalar sitemize sıcağı sıcağına düştü. İlerleyen zamanlarda çok beğendiğiniz ve bandanaların yapımı hakkında resimli ve videolu paylaşımlarda bulunacağımızı belirtmek isteriz. Siz hamarat ve güzel hanımların en iyisine layık olduğunuzu biliyoruz ve modellerimizi sizler için hazırlıyoruz. Hepinize kolay gelsin.

ÖRGÜ BEBEK BATTANİYELERİ YAPIMI VE MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kazak-Ornekleri-1

KAZAK ÖRNEKLERİ

Kazak örnekleri, özellikle kış aylarına girmiş olduğumuz dönemlerde bizim için giymesi en keyifli ve en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir