Örgü Desenli Bere Modelleri

Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından biri de berelerdir. 2018 yılı modasına bakıldığında örgü desenli bere modelleri dikkat çekmektedir. Özellikle de tekstil tarzı işletmelerinin sık sık ürettiği bere ve atkılar kadınlar tarafında yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Peki yılın modasına ayak uydurmak için bere seçiminde nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Bu yıl hangi berelerde hangi renkler moda? Merak edenler için tüm detayları yazımızda derledik.

2018 yılı modası renk konusunda daha çok nude ya da toz pembe tonlarının hakim olduğu bir dönem olacaktır. Çünkü çeşitli kıyafetlerle kullanılan bere ve atkılar genellikle soft tonlarda kullanıldığında daha çok dikkat çekmekte ve ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda kullanılan soft tonlarla daha modern bir görünüm elde etmek de kaçınılmaz olacaktır.

Örgü desenli bere modelleri yine 2018 yılının vazgeçilmezleri arasında olacak. Fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken bir konu vardır. O da kullanılan berelerin tekstil ürünü olmasından ziyade daha çok el yapımı olmasıdır. El yapımı örgü modelleri genellikle büyük emek isteyen bir sanattır. Bunun için biraz bilgi ve yetenek gerekecektir.

Birbirinden güzel berelere sahip olmak için el becerilerinizi geliştirmeniz de fayda olacaktır. Bunun için çeşitli kurslara katılarak yardım alabilirsiniz. Örgü desenli bere modelleri için daha önceden yapılmış örnekleri inceleyerek, daha güzel tasarımlar ortaya koymak da kaçınılmaz olacaktır.

blankblankblank

İlginizi Çekebilir

ESKİ KAZAKTAN BAŞLIK BERE YAPMAK

Eski kazaktan başlık bere yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Çünkü ben çok …

Leave a Reply

Your email address will not be published.