ÖRGÜ EV TERLİĞİ YAPIMI

Örgü Ev Terliği Yapımı

 

Hanımlar tarafından çeşitli örgülerin yapılması oldukça meşhurdur. Kültürümüzde pek çok bayanın örgüye merak duyduğunu ve çeşitli el sanatları yaptığını söylesek hiç de yanlış olmaz. Çeşitli lifler, kazaklar ya da günlük hayatta kullanılmak üzere ortaya atılan el tasarımları, örgü sevenlerin oluşturmuş olduğu el emekleri arasında yer almaktadır. Örgü ev terliği de bunlardan birisi olarak yer almakta ve sık sık örülmektedir. Siz de örgü ev terliği yapabilir ve bunları günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Örgüye ihtiyaç duyan çok sayıda kişinin çeşitli ipler kullanarak örgü yaptığını söylemek çokça basit olacaktır.

orgu-ev-terligi-yapimi-1
orgu-ev-terligi-yapimi-1

En Güzel Ev Terliği Modelleri

 

Örgü ev terliği modelleri, özellikle son yıllarda ön plana çıkan unsurlar arasında yer almaktadır. Ev terliği yapmak isteyenler çok basitçe bir patik örebilmekte, ancak tabanını kalınlaştırmak için bu kısmı keçeden oluşturabilmektedir. Ev terlikleri, dışarıda da satılmakta, ancak insanların çoğu bu ürünleri kendileri yapmayı tercih etmektedir. Siz de tercih edeceğiniz birçok model ile kendi ev terliğinizi oluşturabilir ve bunları kullanma fırsatı bulabilirsiniz.

orgu-ev-terligi-yapimi-2
orgu-ev-terligi-yapimi-2

Örgü ev terliği modelleri yapmayı seven kişiler için birçok örneğe biz kendi internet sitemizde de yer veriyor olacağız. Siz de bu ürünleri inceleyin, daha sonra da örme aşamasına geçin. Özellikle kış aylarında oluşturmuş olduğunuz bu terlikler sizi çokça koruyacaktır. Siz de tercih edebilir, örgüden ev terliği yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

ASKILI BEBEK TULUMU

Askılı Bebek Tulumu   Bebek tulumları oldukça şık, bebekleri son derece şeker gösteren ve sıklıkla …

Leave a Reply

Your email address will not be published.