El Örgüsü File Tunik Modelleri
El Örgüsü File Tunik Modelleri

ÖRGÜ FİLE TUNİK YAPIMI VE MODELLERİ

Son zamanların en çok tercih edilen el işleri arasında file tunikler yer alıyor. Kazak ve yeleklere nazaran daha kullanışlı olan file tuniklerin el işini bilen bayanların vazgeçilmezi. Çünkü normal tunik fiyatlarının yanında iki ip fiyatına el işinizi konuşturmak isteyenlerin bizleri dikkatlice takip etmelerini istiyoruz. Örülmesi oldukça kolay olan file tunikler temel örgü bilgilerine sahip her bayanın yapabileceği tarzdadır. Bu nedenle sizleri sıkmayacağı ve file şeklinde olduğunda kolaylıkla ilerleye bileceğiniz tunikler ile buluşmaya hazır mısınız?

Kış aylarında kombinelerinizi süsleyecek olan tığ işlerinin başında gelen life tuniklerin uzunluğunu kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Yeni çıkan renkli ve simli iplerle örülen tuniklerin son derece şık olduğunu belirtmekte fayda var. Tesettürlü bayanlarında kullanabileceği tarzda olan tunikler 2017 yılının en gözde parçaları olarak karşımıza çıkıyor. File tuniklere sahip olmak için tek yapmanız gereken ip ve tığ… Renk seçimine göre modellerin kendini gösterme olayı kanıtlanmıştır. Bu nedenle sizler için paylaştığımız örneklerden hangi örneğin hangi rengi daha güzel gösterdiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tuniğin arka kısmını örerken 4 numara şişi kullanmanız daha uygun olacaktır. İlk olarak başlangıç için 3 sıra zincir çekmelisiniz. İlk sırayı tamamladıktan sonra batarak diğer sıraya geçebilirsiniz. Tuniğin boyutları sizin isteğinize göre değişecektir. Her yaş kesimine uygun modellerimiz sitemizde mevcuttur. Küçük kız çocuklarından tutunda orta yaşlı bayanların üzerinde gördüğümüz life tuniklere bir kaç küçük dokunuşla göz alıcı hale getirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Basit Banyo lif modelleri

BASİT BANYO LİF ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Banyo lif örnekleri, gündelik hayatımızda banyo yaparken temizlendiğimiz bezler olarak yorumlanmaktadır. Hazır olarak alınabilen, genellikle …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *