Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / ANLATIMLI ÖRGÜLER / ÖRGÜ FİLE TUNİK YAPIMI VE MODELLERİ

ÖRGÜ FİLE TUNİK YAPIMI VE MODELLERİ

Son zamanların en çok tercih edilen el işleri arasında file tunikler yer alıyor. Kazak ve yeleklere nazaran daha kullanışlı olan file tuniklerin el işini bilen bayanların vazgeçilmezi. Çünkü normal tunik fiyatlarının yanında iki ip fiyatına el işinizi konuşturmak isteyenlerin bizleri dikkatlice takip etmelerini istiyoruz. Örülmesi oldukça kolay olan file tunikler temel örgü bilgilerine sahip her bayanın yapabileceği tarzdadır. Bu nedenle sizleri sıkmayacağı ve file şeklinde olduğunda kolaylıkla ilerleye bileceğiniz tunikler ile buluşmaya hazır mısınız?

Kış aylarında kombinelerinizi süsleyecek olan tığ işlerinin başında gelen life tuniklerin uzunluğunu kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Yeni çıkan renkli ve simli iplerle örülen tuniklerin son derece şık olduğunu belirtmekte fayda var. Tesettürlü bayanlarında kullanabileceği tarzda olan tunikler 2017 yılının en gözde parçaları olarak karşımıza çıkıyor. File tuniklere sahip olmak için tek yapmanız gereken ip ve tığ… Renk seçimine göre modellerin kendini gösterme olayı kanıtlanmıştır. Bu nedenle sizler için paylaştığımız örneklerden hangi örneğin hangi rengi daha güzel gösterdiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tuniğin arka kısmını örerken 4 numara şişi kullanmanız daha uygun olacaktır. İlk olarak başlangıç için 3 sıra zincir çekmelisiniz. İlk sırayı tamamladıktan sonra batarak diğer sıraya geçebilirsiniz. Tuniğin boyutları sizin isteğinize göre değişecektir. Her yaş kesimine uygun modellerimiz sitemizde mevcuttur. Küçük kız çocuklarından tutunda orta yaşlı bayanların üzerinde gördüğümüz life tuniklere bir kaç küçük dokunuşla göz alıcı hale getirebilirsiniz.

ÖRGÜ BEBEK BATTANİYELERİ YAPIMI VE MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Derya-Baykal-Lif-Modelleri-1

DERYA BAYKAL LİF MODELLERİ

Derya Baykal lif modelleri, programı tercih eden kişilerin en çok yapmaya çalıştığı modeller arasında bulunmaktadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir