ÖRGÜ KLOZET TAKIMI ÖRNEKLERİ

Örgü klozet takımı örnekleri ile ev dekorasyonunuza şık bir katkıda bulunabilirsiniz. Özellikle de çeyiz hazırlıklarında bu tür örgü parçaların önemi büyüktür. Şık bir çeyiz hazırlığı yapmak istiyorsanız, örgü dekoratif ürünlerden faydalanabilirsiniz. Ev dekorasyonunda en çok tercih edilen örgü eşyalardan birisi de klozet takımlarıdır. Tığ işi olarak örülen dantel takımlarını çok farklı tasarım ve süslemelerle hazırlayabilirsiniz.

Örgü Klozet Takımı Modelleri

Farklı renk ve deseler ile hazırlanan örgü klozet takımları, banyonun boyutuna göre örülmelidir. Büyük banyo dekorasyonu için büyük parçalar örebilirsiniz. Eğer çok küçük bir banyonuz varsa, parça eksilterek daha küçük boyutta klozet takımı oluşturabilirsiniz. Klozet takımını örürken, sudan kolay kolay etkilenmeyecek bir iplik tercih etmelisiniz. İplik tercihini penye ipten yana kullanabilirsiniz. Penye ipleri kalın olarak tercih edebilirsiniz. İstediğiniz rengi seçmekte özgürsünüz. Penye ip ile daha iyi kalıp gibi görünen klozet takımı örebilirsiniz. Aşağıda yer verdiğim örneklerle siz de kendi eviniz için çok şık klozet takımları örebilirsiniz.


KORDON İPTEN ÖRGÜ SEPET NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir