Örgü Modelleri En Güzel Örgüler
Örgü Modelleri En Güzel Örgüler

ÖRGÜ MODELLERİ EN GÜZEL ÖRGÜLER

Örgü Modelleri

Örgü modelleri ile ilgileniyorsanız ve birçok örneği dikmeye karar verdiyseniz, internet sitemizden birçok model üzerine örnek alabileceğinizi söylemek de mümkündür. Örgü çok geniş bir kavram olmakla beraber, el emeği olarak örülen birçok ürün olduğunu söylemek mümkündür. Günümüzde pek çok kişi fabrikasyon usulü ürünler tercih ediyor olsa da, hala ürünleri el emeği olarak tercih eden ve örmeye çalışan çok kişi olduğunu söyleyebiliriz. Moda ve hobilerde geriye dönüş yaşandığından, örgü konusunda da pek çok kişinin ilgi gösterdiğini, örgü çalışmaları yaptığını görebiliriz.

 

Hangi Örgü Modelini Tercih Etmeliyim?

 Örgü modelleri pek çok farklı teknikte ve stilde karşımıza çıkmaktadır. Patik örgülerinden, liflere; yeleklerden bolerolara kadar pek çok ürünü ip ve şiş ile örmek mümkündür. Örgüde teknik oldukça önemlidir. Her bir ürün farklı şekilde örülmekte, her ürünün de kendi içinde farklı bir örme stili bulunmaktadır. Aynı iki maddeyi örecek olan iki kişi farklı tekniklerde örgü örebilmektedir.

blank

En güzel örgü modelleri için siz de bizi tercih edebilir, birbirinden güzel motifleri elde edebilirsiniz. Yelek örmek isteyenler için en güzel yelek modelleri sayfamızı inceleyebilir, bebekleriniz için birçok örgü modeline ulaşabilirsiniz. Danteller ve diğer tığ işleri de sıklıkla kullanılan modeller arasında bulunmaktadır. Siz de internet sitemizden örnek alarak en güzel örgü modellerine ulaşabilirsiniz. Sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

İlginizi Çekebilir

Basit Banyo lif modelleri

BASİT BANYO LİF ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Banyo lif örnekleri, gündelik hayatımızda banyo yaparken temizlendiğimiz bezler olarak yorumlanmaktadır. Hazır olarak alınabilen, genellikle …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *